uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

اینترنت هدیه ایرانسل برای دهه فجر ۱۴۰۱ ؛ ۴۴ گیگابایت اینترنت رایگان اما مشروط!

0 16


بسته اینترنت هدیه ایرانسل برای دهه فجر ۱۴۰۱ معرفی شد. ایرانسل به‌ غیر از بسته اینترنت، طرح مکالمه رایگان نیز برای دهه فجر ارائه می‌دهد.

طرح اینترنت هدیه ایرانسل برای دهه فجر ۱۴۰۱ از امروز قابل فعال‌سازی‌ است. ایرانسل قصد دارد به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر به تمامی کاربران خود تا ۴۴ گیگابایت اینترنت و بسته مکالمه رایگان اعطا کند. کاربرن این اپراتور می‌توانند این بسته‌ها را از امروز چهارشنبه، ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ فعال و تا ۲۲ بهمن استفاده کنند. جزئیات فعال کردن بسته اینترنت هدیه و طرح مکالمه رایگان ایرانسل را در ادامه بخوانید.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: بهره‌برداری از فاز نخست طرح توسعه اینترنت نسل پنجم ایرانسل در دهه فجر

اینترنت هدیه ایرانسل برای دهه فجر ۱۴۰۱

ایرانسل به مناسبت چهل‌ و چهارمین سالروز انقلاب اسلامی، هدایای ویژه‌ای برای مشترکین خود در نظر گرفته است. مکالمه هدیه و بسته اینترنت ایرانسل ویژه دهه فجر از جمله این هدایا است که با روش دریافت و فعال‌سازی آنها آشنا می‌شویم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران به مناسبت گرامی‌داشت دهه فجر انقلاب اسلامی، هدیه بسته اینترنت و مکالمه ایرانسلی برای مشترکان دائمی و اعتباری خود ارائه کرده است.

اینترنت هدیه ایرانسل برای دهه فجر 1401

مشترکین ایرانسل می‌توانند به ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقه ادامه آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند.

این هدیه، به مناسبت دهه فجر قابل فعال‌سازی و استفاده است و تا پایان روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ اعتبار دارد. مکالمه هدیه ایرانسلی، با شماره‌گیری کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* یا مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.

مشترکین ایرانسل برای دریافت این هدیه ۴۴ گیگابایتی بایستی شانس خود را امتحان کنند.

تمام مشترکان اینترنت این اپراتور از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ می‌توانند با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز در سوپر اپلیکیشن یا نسخه وب ایرانسل‌من، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه ۴۴ گیگابایتی امتحان کنند.

اینترنت هدیه ایرانسل برای دهه فجر 1401

اگر از نسخه وب ایرانسل من استفاده می‌کنید، پس از ورود به این برنامه کافی است روی گردونه سمت چپ صفحه کلیک کرده و شانس خود را امتحان کنید.

بسته اینترنت ایرانسل ویژه دهه فجر روزانه به ۴۰۰ نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد. هر مشترک در این ایام، هر روز یک بار امکان دریافت آن را دارد. مهلت استفاده از این بسته هدیه نیز تا پایان همان روز است.

به نظر می‌رسد مشترکین خوش شانس این اپراتور در صورت برنده شدن این هدیه، باز هم در روزهای بعد می‌توانند شانس خود را برای دریافت آن امتحان کنند و محدودیتی از این حیث وجود ندارد.

در صورتی که موفق به دریافت این بسته هدیه نشدید، می‌توانید از طریق روش‌های دیگری اینترنت رایگان ایرانسل را برای خود فعال کنید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره اینترنت هدیه ایرانسل برای دهه فجر ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب