uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

اینترنت هدیه همراه اول ویژه دهه فجر ۱۴۰۱ [+جزئیات و نحوه فعالسازی]

0 14


از اینترنت هدیه همراه اول ویژه دهه فجر ۱۴۰۱ در بسته‌های سه‌گانه رونمایی شده است که دارای ۴۴ درصد حجم بیشتر نسبت به سایر بسته‌ها خواهند بود.

همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، همراه اول از «بسته های ویژه اینترنت» برای تمامی مشترکان خود در سه سطح و بدون محدودیت در تعداد خرید رونمایی کرد.

کریپتال گلوبال

طبق اعلام اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی«بسته‌های ویژه اینترنت» را به کلیه مشترکان خود ارائه خواهد کرد. اینترنت هدیه همراه اول ویژه دهه فجر ۱۴۰۱ در سه سطح تعریف شده که تمامی مشترکان اپراتور اول تلفن همراه در روزهای موسوم به دهه فجر، می‌توانند بدون هیچگونه محدودیتی در تعداد خرید، آن‌ها را خریداری و استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: اینترنت هدیه ایرانسل برای دهه فجر ۱۴۰۱ ؛ ۴۴ گیگابایت اینترنت رایگان اما مشروط!

مشخصات اینترنت هدیه همراه اول ویژه دهه فجر ۱۴۰۱

در مورد قیمت بسته‌های این طرح باید گفت که «بسته ۷ روزه ۱.۵ گیگابایتی با ۷۰۰ مگابایت اینترنت هدیه» به قیمت ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه خواهد شد. بسته‌های «هفتگی ۲.۵ گیگابایت با ۱۱۰۰ مگابایت اینترنت هدیه» و «روزانه یک گیگابایت با ۵۰۰ مگابایت اینترنت هدیه» نیز به ترتیب با قیمت‌های «۱۳ هزار تومان» و «۶ هزار و ۴۰۰ تومان» قابل سفارش و خریداری هستند.

اینترنت هدیه همراه اول ویژه دهه فجر 1401

در واقع همانطور که مشخص است امتیاز اصلی بسته‌های سه‌گانه اینترنت، ۴۴ درصد حجم بیشتر آن‌ها (به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی) به نسبت بسته‌های معمولی بوده که در قالب «هدیه» بر روی هر کدام از بسته‌ها ارائه می‌شود.

مشترکان اپراتور تلفن همراه کشور توانایی خریداری هر یک از بسته‌های ویژه اینترنت مورد نظر خود، در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ با شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» را خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره اینترنت هدیه همراه اول ویژه دهه فجر ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب