uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر ۱۴۰۱ ؛ جزئیات و نحوه فعالسازی

0 15


بعد از اعلام بسته هدیه ایرانسل برای دهه فجر، این شرکت از بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر ۱۴۰۱ نیز رونمایی کرد. برای اطلاع از جزئیات با ما باشید.

ایرانسل به مناسب روز پدر یک بسته ترکیبی ویژه برای همه مشترکین خود در نظر گرفته است. برای اطلاع از جزئیات این بسته و نحوه دریافت آن با ما باشید.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: اینترنت هدیه همراه اول ویژه دهه فجر ۱۴۰۱ [+جزئیات و نحوه فعالسازی]

بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر ۱۴۰۱

بسته ترکیبی ایرانسل برای روز پدر شامل ۵ گیگابایت اینترنت و ۵ ساعت مکالمه ایرانسلی است که البته به طور تخفیفی ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌داشت سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه ایرانسلی را با تخفیف به مشترکان خود ارائه کرده است.

بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر 1401 ؛ جزئیات و نحوه فعالسازی
اینترنت هدیه ایرانسل روز پدر ۱۴۰۱

این بسته ترکیبی که شامل ۵ گیگابایت اینترنت و ۵ ساعت مکالمه درون‌شبکه (ایرانسلی) با اعتبار ۱۰ روز از زمان فعالسازی است، قابل خرید و فعالسازی برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل است.

بسته ترکیبی اینترنت و مکالمه ویژه روز پدر، تا روز شنبه ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۱، با قیمت تخفیفی ۲۰ هزار تومان، از طریق شماره گیری کد دستوری #۵* یا مراجعه به سوپر اپلیکیشن ایرانسل‌من، قابل خرید و فعالسازی است. لازم به ذکر است از جهت تعداد دفعات خرید و فعالسازی این بسته، تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱، محدودیتی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره بسته هدیه ایرانسل برای روز پدر ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب