uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

۴۴ گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل به مناسب دهه فجر

0 13


ایرانسل به مناسبت چهل‌‌وچهارمین سالروز انقلاب اسلامی، هدایای ویژه‌ای برای مشترکین خود در نظر گرفته است. مکالمه هدیه و بسته اینترنت ایرانسل ویژه دهه فجر ازجمله این هدایا است که با روش دریافت و فعال‌سازی آن‌ها آشنا می‌شویم.

به گزارش رایااستور و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران به مناسبت گرامی‌داشت دهه فجر انقلاب اسلامی، هدیه بسته اینترنت و مکالمه ایرانسلی برای مشترکان دائمی و اعتباری خود ارائه کرده است.

مشترکین ایرانسل می‌توانند به‌ازای ۵ دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، ۵۰ دقیقه ادامه آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند.

این هدیه، به مناسبت دهه فجر قابل‌فعال‌سازی و استفاده است و تا پایان روز ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ اعتبار دارد. مکالمه هدیه ایرانسلی، با شماره‌گیری کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* یا مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.

روش دریافت اینترنت رایگان ایرانسل ویژه دهه فجر

مشترکین ایرانسل برای دریافت این هدیه ۴۴ گیگابایتی بایستی شانس خود را امتحان کنند.

تمام مشترکان اینترنت این اپراتور از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ می‌توانند با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز در سوپر اپلیکیشن یا نسخه وب ایرانسل‌من، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه ۴۴ گیگابایتی امتحان کنند.

دریافت هدیه 44 گیگابایتی ایرانسل به مناسبت دهه فجر

اگر از نسخه وب ایرانسل من استفاده می‌کنید، پس از ورود به این برنامه کافی است روی گردونه سمت چپ صفحه کلیک کرده و شانس خود را امتحان کنید.

بسته اینترنت ایرانسل ویژه دهه فجر روزانه به ۴۰۰ نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد. هر مشترک در این ایام، هر روز یک بار امکان دریافت آن را دارد. مهلت استفاده از این بسته هدیه نیز تا پایان همان روز است.

به‌نظر می‌رسد مشترکین خوش‌شانس این اپراتور درصورت برنده‌شدن این هدیه، باز هم در روزهای بعد می‌توانند شانس خود را برای دریافت آن امتحان کنند و محدودیتی از این حیث وجود ندارد.

سوالات متداول

اینترنت رایگان ایرانسل ویژه دهه فجر چقدر اعتبار دارد؟

این بسته اینترنت ۴۴ گیگابایتی تا پایان روز فعال‌سازی اعتبار دارد.

چندبار می‌توان بسته هدیه ۴۴ گیگابایتی را دریافت کرد؟

ایرانسل هیچ محدودیتی را دراین‌باره اعلام نکرده است؛ بنابراین شاید یک نفر بتواند هر روز این هدیه را دریافت کند.

خبرهای بیشتری بخوانید:منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب