uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

اولین بنچمارک گرافیکی گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا منتشر شد؛ ۲ برابر سریع‌تر از اس ۲۲ اولترا

0 14


سامسونگ در سال ۲۰۲۳ میلادی با توپ پر به میدان آمده و در همکاری با کوالکام، تراشه Snapdragon 8 Gen 2 ویژه‌ای را در سری گلکسی اس ۲۳ به میدان فرستاده است. حال اولین بنچمارک از گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا منتشر شده که پردازنده گرافیکی آن را با نسل قبلی مقایسه کرده است. با ادامه مطلب در شهر سخت افزار همراه باشید.

سامسونگ گوشی Galaxy S23 Ultra را با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ بهتر به میدان فرستاده است. این تراشه با برند For Galaxy، برای گوشی‌های سری S سامسونگ طراحی شده و بنابر ادعای این شرکت، سریع‌ترین اسنپدراگون موجود به شمار می‌آید. به نظر می‌رسد اولین بنچمارک‌ها نیز پیشرفت مناسب گلکسی اس ۲۳ اولترا نسبت به نسل قبل را تایید می‌کنند.

در همین رابطه بخوانید:

– گوشی گلکسی S23 اولترا با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ و دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی معرفی شد

– مقایسه گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا با سایر پرچم داران بازار [+جدول]

بنچمارک گرافیکی گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا

کانال یوتیوب Coisa de Nerd، همه گوشی‌های سری Galaxy S23 شامل پرچم‌دار اصلی یعنی گلکسی اس ۲۳ اولترا را به نمایش گذاشته و آن را با بهترین گوشی نسل قبلی شرکت کره‌ای یعنی Galaxy S22 Ultra مقایسه کرده است. این مقایسه با نسخه Exynos 2200 گوشی اس ۲۲ اولترا صورت گرفته و پیشرفت چشمگیری را به نمایش گذاشته است.

تست ۳DMark Wild Life برای نمایش قدرت پردازنده گرافیکی ساخته شده است. تراشه Snapdragon 8 Gen 2 در بنچمارک گیک‌بنچ ۵ تا ۴۵ درصد از Exynos 2200 سریع‌تر عمل کرده و این بهبود عملکرد در بخش گرافیکی نیز تکرار شده است.

گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا توانسته در  تست ۳DMark Wild Life Extreme به امتیاز ۳۸۷۳ دست پیدا نماید که بیش از ۲ بار از گوشی گلکسی اس ۲۲ اولترا با امتیاز ۱۹۱۲ بهتر است. بهینه بودن تراشه Snapdragon 8 Gen 2 در کنار خنک کننده بهتر گوشی اس ۲۳ اولترا را باید مهم‌ترین دلیل برای بهبود عملکرد در نسل جدید دانست.

با این وجود در بخش ری‌تریسینگ، تراشه Exynos 2200 از اسنپدراگون ۸ نسل ۲ بهتر است. باید گفت کاربران سامسونگ می‌توانند با صرف نظر از این بخش، با خیال راحت و برای دسترسی به عملکرد بسیار بهتر، گوشی‌های خود را به سری Galaxy S23 ارتقا دهند.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب