uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

سرویس اجاره اقامتگاه اتاقک در استانبول رونمایی شد

0 18


سرویس اجاره اقامتگاه اتاقک در استانبول به صورت آنلاین با امکان پرداخت ریالی در ایران رونمایی شد. این امر با هماهنگی میزبانان ترکیه‌ای انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاقک، با تلاش این مجموعه و هماهنگی با میزبانان اقامتگاه‌های ترکیه، امکانی برای ایرانی‌های داخل کشور فراهم شده که از این پس مهمانان ایرانی که به این شهر استانبول سفر خواهند کرد، توانایی رزرو اقامتگاه در استانبول به‌صورت آنلاین از طریق اتاقک را داشته باشند.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: کاهش ۳۰ درصدی تمایل به سفر در پاییز ۱۴۰۱ ؛ زیان بزرگ ارائه‌دهندگان اقامتگاه

جزئیاتی از سرویس اجاره اقامتگاه اتاقک در استانبول

این اقامتگاه‌ها دارای ظرفیت‌های متفاوتی هستند. علاوه‌براین در ایام پیک سفر که هتل‌ها معمولاً با مشکل عدم وجود ظرفیت روبرو هستند؛ این اقامتگاه‌ها با توجه به قیمت مناسب‌شان گزینه‌های بهتری محسوب می‌شوند.

سرویس اجاره اقامتگاه اتاقک در استانبول

از جمله مزایایی که از سوی اتاقک برای این سرویس معرفی شده می‌توان به تامین اقامتگاه با قیمت مناسب و در بهترین محله‌های استانبول (نزدیک به جاهای دیدنی، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، ساحل و…)، پرداخت هزینه اقامتگاه به صورت ریالی و وجود تعداد زیادی از میزبانان ایرانی اقامتگاه اشاره داشت. همچنین اتاقک تلاش دارد تا به زودی علاوه بر استانبول، سایر شهرهای ترکیه مانند آنکارا، ازمیر، کوش‌آداسی و وان را پوشش دهد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره سرویس اجاره اقامتگاه اتاقک در استانبول چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب