uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

OpenAI از هوش مصنوعی ChatGPT Plus با امکانات بیشتر و دسترسی نامحدود رونمایی کرد

0 16


شرکت OpenAI به تازگی از نسخه پلاس هوش مصنوعی خود با نام ChatGPT Plus رونمایی کرده است. کاربران برای استفاده از نسخه پلاس ChatGPT باید ۲۰ دلار در ماه بپردازند تا بدون محدودیت از خدمات بی‌نظیر هوش مصنوعی ChatGPT بهره مند شوند.

شاید بتوان مهم‌ترین ویژگی نسخه پلاس ChatGPT را در دسترسی نامحدود به این پلتفرم هوشمند خلاصه کرد. کاربران عادی با مشکل دسترسی به ChatGPT مواجه بوده و برخی مواقع باید تا ساعت‌ها منتظر پاسخ بمانند.

این دسته از کاربران با پرداخت ۲۰ دلار و خرید نسخه پلاس دیگر محدودیتی در استفاده از ChatGPT نداشته و سریع‌تر به پاسخ سوالات خود می‌رسند. علاوه بر این کاربران سرویس پلاس پیش از کاربران عادی از جدیدترین قابلیت‌های این پلتفرم بهره‌مند می‌شوند. البته OpenAI اعلام کرده است که به پشتیبانی از نسخه رایگان ChatGPT ادامه می‌دهد.

ChatGPT یکی از جدیدترین دستاوردهای بشر در عرصه فناوری هوش مصنوعی محسوب می‌شود که این روزها انقلابی را در زمینه هوش مصنوعی ایجاد کرده است. از زمانی که هوش مصنوعی ChatGPT در دسترس عموم کاربران قرار گرفته، شاهد کارهای خارق العاده‌ای هستیم که ChatGPT انجام داده است.

پیش از این اعلام شده بود که هوش مصنوعی ChatGPT توانسته با نمره‌ای بالا آزمون MBA را پشت سر بگذارد. در همین رابطه یک پروفسور از دانشکده بازرگانی دانشگاه وارتون پنسیلوانیا اعلام کرده هوش مصنوعی ChatGPT موفق به گذراندن آزمون MBA با نمره‌ای بالا شده است.

شگفتی آفرینی‌های هوش مصنوعی ChatGPT ادامه دارد و همین امر واکنش خالق پلتفرم جیمیل گوگل را در پی داشته است. وی معتقد است که ChatGPT می تواند به راحتی گوگل را حداکثر ظرف یک یا دو سال نابود کند.

علاوه بر این OpenAI از ابزار تازه‌ای به نام Imperfect رونمایی کرده که قادر است متن نوشته شده با هوش مصنوعی را تشخیص دهد. این ابزار در واقع یک مدل زبانی دیگر است که با استفاده از متون نوشته شده توسط انسان و متون نوشته شده توسط هوش مصنوعی، تعلیم داده شده است.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب