uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

زمان شماره گذاری خودروهای ۱۴۰۲ [+سند]

0 17


زمان شماره گذاری خودروهای ۱۴۰۲ مشخص شد. دارندگان خودروهای مدل ۱۴۰۲ از چه تاریخی می‌توانند خودروهای خود را شماره‌گذاری کنند؟

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا در نامه‌ای زمان شماره گذاری خودروهای ۱۴۰۲ را اعلام کرد. وی اعلام کرد که دارندگان این خودروها می‌توانند از روز ۱ اسفند ۱۴۰۱ جهت شماره‌گذاری خودروی خود اقدام کنند. وی همچنین رعایت سایر ضوابط و مقررات را مستلزم نهایی شدن این کار دانست. با جزئیات کامل خبر همراه ما باشید.

کریپتال گلوبال

بیشتر بخوانید: طرح وزارت صمت برای آزادسازی ورود خودروهای منطقه آزاد به خاک سرزمین اصلی

زمان شماره گذاری خودروهای ۱۴۰۲ اعلام شد

شماره گذاری وسیله نقلیه تولید داخلی با مدل ۱۴۰۲ از تاریخ ۱ اسفندماه امسال با رعایت سایر ضوابط و مقررات قابل اجرا خواهد بود.

زمان شماره گذاری خودروهای 1402 اعلام شد

در نامه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا خطاب به روسای پلیس راهور استان‌های کشور آمده است:

با توجه به درخواست تعدادی از شرکت‌های تولیدکننده داخلی وسایل نقلیه، بدین وسیله ضوابط شماره گذاری وسایل نقلیه مذکور با مدل ۱۴۰۲ به شرح زیر اعلام می‌شود:

  1. شماره گذاری وسیله نقلیه تولید داخلی با مدل ۱۴۰۲ از تاریخ ۱ اسفندماه امسال با رعایت سایر ضوابط و مقررات قابل اجرا خواهد بود.
  2. شماره گذاری وسایل نقلیه تولید داخل با مدل ۱۴۰۲ فقط با درج حرف p در کارکتر دهم از سمت چپ شماره شناسایی وسیله نقلیه (VIN) در حک و پلاکت مشخصات و مطابقت مدل با حک شماره شاسی و همچنین درج مدل ۱۴۰۲ در سند فروش و پلاکت مشخصات وسیله نقلیه توسط کارخانه سازنده امکان پذیر است.

در ادامه اصل این نامه را با یکدیگر مرور می کنیم:

زمان شماره گذاری خودروهای 1402 اعلام شد

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص زمان شماره گذاری خودروهای ۱۴۰۲ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب