uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

سامسونگ همچنان به فروش گلکسی S22 ادامه خواهد داد

0 13
سامسونگ شب گذشته در رویداد آنپکد خود از سری گلکسی S23 رونمایی کرد. در حالی‌که پیش‌سفارش مدل‌های این سری از امروز آغاز شده، به نظر می‌رسد که فروش گلکسی S22 نیز ادامه خواهد یافت‌.

سامسونگ معمولا با معرفی سری جدید گلکسی S خود، تولید سری نسل قبلی را متوقف می‌کند. اما ظاهرا این‌بار اوضاع فرق می‌کند و سری گلکسی S22 همچنان به بازار عرضه خواهد شد.

سامسونگ در جریان معرفی سری گلکسی S23، قیمت جدید گلکسی S2 در آمریکا را اعلام کرد. این گوشی حالا به جای قیمت ۷۹۹.۹۹ دلار به قیمت ۶۹۹.۹۹ دلار فروخته خواهد شد. این به معنای آن است که گلکسی S22 در آمریکا ۱۰۰ دلار ارزان‌تر از گلکسی S23 خواهد بود. گوشی‌های گلکسی S22 پلاس و S22 اولترا نیز با تخفیف مشابهی روبه‌رو شده‌اند.‌

هرچند سامسونگ دلیل این کار را اعلام نکرده اما به نظر می‌رسد که دلیل اصلی آن تاخیر در عرضه گلکسی S22 FE باشد‌. هنوز مشخص نیست که این گوشی به‌عنوان جانشین گلکسی S21 FE عرضه خواهد شد یا نه. به هرحال، سامسونگ با ادامه فروش گلکسی S22 سعی خواهد کرد تا فاصله قیمتی موجود در بین محصولات خود را پر کند.

سامسونگ در زمینه ارائه تخفیف‌های بزرگ برای دستگاه‌هلی خود مشهور است، بنابراین جای تعجبی نداشت که قیمت گلکسی S22 را کاهش دهد. این گوشی هم‌اکنون در کشورهایی مثل هند با تخفیف فروخته می‌شود.

نظر شما درباره تصمیم سامسونگ چیست، آیا شما حاضرید به خاطر پرداخت ۱۰۰ دلار کمتر، گلکسی S22 را به جای گلکسی S23 بخرید؟


منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب