uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

گوشی‌های سری گلکسی S23 چند سال آپدیت اندروید دریافت می‌کنند؟

0 13به گزارش«نبض فناوری»سری گلکسی S23 سامسونگ به‌صورت پیش‌فرض با رابط کاربری One UI 5.1 مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ۱۳ معرفی شد.بنابراین پرچم‌داران جدید سامسونگ با این اینترفیس در دسترس مشتریان قرار خواهند گرفت. اما سری گلکسی S23 به خودی خود برای مدت زمانی طولانی به‌روزرسانی خواهد شد.

سامسونگ انتشار ۴ به‌روزرسانی بزرگ برای این خانواده را تضمین نموده است. این موضوع بدان معناست که کلیه دستگاه‌های سری گلکسی S23 به‌روزرسانی اندروید ۱۷ را دریافت خواهند کرد. اما حتی پس از این دوره نیز پشتیبانی نرم‌افزاری متوقف نشده و غول کره‌ای به عرضه آپدیت‌های امنیتی برای این گوشی‌ها ادامه خواهد داد.

این آپدیت‌ها در ابتدا به‌صورت ماهیانه و سپس به شکل فصلی منتشر خواهند شد. بنابراین پشتیبانی نرم‌افزاری از سری گلکسی S23 در سال ۲۰۲۸ به‌طور رسمی متوقف خواهد شد. پشتیبانی نرم‌افزاری طولانی مدت سامسونگ با هیچ‌کدام از تولیدکنندگان دیگر گوشی‌های اندرویدی قابل مقایسه نیست. حتی شرکت گوگل نیز عرضه تنها ۳ آپدیت بزرگ اندروید برای گوشی‌های پرچم‌دار فعلی خود با اسامی پیکسل ۷ و پیکسل ۷ پرو را تضمین نموده است.

آی تی رسانمنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب