uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

برگزاری دوره مهارت‌آموزی حکمرانی حوزه‌های فناورانه

0 12دوره آموزشی مهارت‌افزایی در زمینه حکمرانی حوزه‌های انرژی و محیط زیست از سوی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دوره آموزشی مهارت افزایی با عنوان “تجربه نگاری حکمرانی” توسط هسته تجربه‌نگاری حکمرانی (هسته مشترک مرکز رشد و خانه خلاق و نوآوری پژوهشگاه و مرکز پژوهش‌های مجلس) و با همکاری اندیشکده راهبری طلوع تمدن و با حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به صورت حضوری برگزار می‌شود.

طی آن دانش‌پذیران ضمن آشنایی با اصول حکمرانی، مبانی مدیریت حوزه تخصصی مورد نظر را مورد بررسی قرار داده و به مطالعه چالش‌ها و فرصت‌های پیش‌روی حکمرانان و همچنین مطالعه تطبیقی حکمرانی در عرصه بین‌الملل می‌پردازند.

این دوره‌های مهارت‌افزایی شامل حکمرانی محیط زیست، حکمرانی انرژی، حکمرانی کشاورزی و منابع طبیعی، حکمرانی علم، فناوری و نوآوری و حکمرانی اقتصادی می‌شود.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی معاونت علمی، برگزارکنندگان دوره‌های مهارت‌افزایی «تجربه‌نگاری حکمرانی» به دنبال تربیت نیروهای جوان و نخبه‌ای هستند که بتوانند در کنار مدیران و حکمرانان کشور، به کارآمدی و اثرگذاری بیشتر آنها در انجام امور محوله با استفاده از تجربیات موفق و یافتن علل شکست و ناکامی‌ها در پروژه‌ها و طرح‌های ناموفق مدیران پیشین کمک کنند.

این دوره آموزشی روز ۱۶ بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب