uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

تعداد کاربران اشتراکی اپل در آستانه ۱ میلیاردی شدن!

0 15


تعداد کاربران اشتراکی اپل در بخش خدمات نرم‌افزاری طی یک فصل به اندازه ۳۵ میلیون نفر افزایش پیدا کرده تا تعداد نهایی مشترکین به ۹۳۵ میلیون نفر برسد.

طبق گزارش اپل، از فصل اول سال مالی ۲۰۲۳ تعداد کاربران اشتراکی اپل در حوزه خدمات نرم‌افزاری‌ این شرکت تنها طی یک فصل از ۹۰۰ میلیون به ۹۳۵ میلیون نفر افزایش یافته است.

کریپتال گلوبال

همچنین طبق گزارش اپل اینسایدر، مجموع تعداد مشترکین خدمات اپل در سال گذشته‌ میلادی چیزی بالغ بر ۱۵۰ میلیون نفر رشد پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید: رونمایی از آیفون ۲ میلیارد تومانی ؛ مزایده محصولات خاص اپل ادامه دارد!

افزایش تعداد کاربران اشتراکی اپل

در فصل اول سال مالی ۲۰۲۳ شرکت اپل موفق به کسب درآمد ۱۱۷.۱۵ میلیارد دلاری شده است. این‌ در حالی است که درآمد واحد خدمات به بالاترین حد در تاریخ خود یعنی ۲۰.۸ میلیارد دلار رسیده است.

تعداد کاربران اشتراکی اپل

در واقع این رشد تعداد مشترکین خدمات نرم‌افزاری اپل در دوران همه‌گیری کرونا آغاز شده که بسیار هم رشد چشمگیری به ثبت رسیده است، ولی با بازگشایی محیط کارها و پایان قرنطینه، سرعت رشد با کاهش روبرو شده است.

شرکت اپل کلیه سرویس‌های اشتراکی اپ استور و همچنین خدمات نرم‌افزاری اختصاصی خود را در این آمار قرار داده است، زیرا اشتراک کاربران در سرویس‌های گوناگون نیز برای اپل قادر به درآمدزایی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص افزایش تعداد کاربران اشتراکی اپل چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب