uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

کارت گرافیک PowerColor Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil در راه است؛ هیولای جدید پاورکالر

0 14


اخیراً شرکت معروف پاورکالر به صورت رسمی برنامه خود برای معرفی کارت گرافیک پرچمدار PowerColor Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil را مشخص کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هیولای گرافیکی بعدی پاور کالر، ادامه این خبر شهر سخت افزار را مطالعه کنید. 

طبق خبرهای جدید،کمپانی PowerColor که یکی از شرکت های فعال در زمینه کارت گرافیک است، قرار است به زودی کارت های گرافیک مجهز به خنک کننده مایع سری RX 7900 را با نام سری Liquid Devil عرضه کند. این شرکت قبلاً چندین مدل کارت های گرافیک «Liquid Devil» را به همراه خنک کننده مایع معرفی و عرضه کرده است و بر اساس خبرهای منتشر شده نسخه جدید این سری نیز به همان خنک کننده مایع EK Water Blocks مجهز است. 

در همین رابطه بخوانید:

شیطان جدید با انتخاب رنگ دلخواه: کارت گرافیک PowerColor Radeon RX 6900 XT Liquid Devil

– سریع‌ترین کارت گرافیک NAVI جهان معرفی شد: کارت گرافیک PowerColor RX 5700 XT Liquid Devil

– رکورد حیرت انگیز اورکلاک کارت گرافیک RX 6900 XT به لطف تراشه‌های جدید AMD RDNA 2

کارت گرافیک PowerColor Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil

سری کارت های گرافیک Liquid Devil معمولاً به همان طراحی PCB مجهز هستند که پاورکالر برای مدل های پرچمدار سری Red Devil استفاده می‌کنند با این تفاوت که سری Red Devil از خنک کننده بادی بهره می‌برند. در نتیجه کارت گرافیک PowerColor Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil نیز به ماژول رگولاتوری ولتاژ (VRM) با طراحی ۱۲+۳+۲ فاز، سه کانکتور برق ۸ پین و قابلیت بایوس دوگانه مجهز شده است.

افزون بر این، PowerColor معمولا بهترین تراشه‌ها را برای سری Devil انتخاب می‌کند، بنابراین انتظار می‌رود فرکانس کاری و بوست این محصول نیز بالاتر از دیگر مدل‌های پاورکالر باشد.

کارت گرافیک جدید پاورکالر

تا کنون تنها یک کارت گرافیک از سری محصولات Radeon RX 7000 دارای خنک کننده مایع است و آن هم مربوط به سری کارت های گرافیک ASRock Aqua است. این مدل از زمان عرضه با قیمتی کمتر از ۱۴۰۰ دلار یافت نمی‌شود، بنابراین احتمالاً کارت گرافیک جدید Liquid Devil پاورکالر هم در همین محدوده عملکرد خواهد بود، اما انتظار می‌رود قیمت آن کمتر از ۱۴۰۰ دلار باشد. 

شرکت PowerColor هنوز تاریخ عرضه PowerColor Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil را تایید نکرده است، اما با قضاوت از تیزر و خبرهای قبلی، احتمالاً این کارت گرافیک قدرتمند در یکی دو هفته آینده معرفی خواهد شد. 

در همین رابطه بخوانید:

پاورکالر از کارت های گرافیک RX 6900 XT و RX 6800 XT AMD سری Liqiud Devil رونمایی کرد؛ شیاطینی پرقدرت و تماشایی

– کارت گرافیک AMD RX 6900 XT باز هم رکورد شکست؛ قدرت‌نمایی پرچمدار تیم سرخ در اورکلاکینگ!

– کارت گرافیک Radeon RX 6700 XT Hellhound Spectral White پاورکالر معرفی شد؛ اوج قدرت در طراحی تمام سفید!

نظر شما در مورد کارت گرافیک PowerColor Radeon RX 7900 XTX Liquid Devil چیست؟ شما چه قیمتی را برای این کارت گرافیک قدرتمند پیشبینی می‌کنید؟منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب