uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

فراخوان جذب طرح و فرصت سرمایه‌گذاری برای اجرای طرح «تانا» در استان تهران

0 16پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای جذب طرح و فرصت سرمایه‌گذاری در حوزه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی جهت اجرای طرح تانا در استان تهران فراخوان داد.

به گزارش ایسنا، این فراخوان با هدف ایجاد فرصت سرمایه گذاری در طرح‌های حوزه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی تا رسیدن به کسب و کار نوپا با محوریت طرح تانا (توسعه و ارتقای زیست بوم نوآوری استان‌ها) در استان تهران است.

از ایده‌های برتر با اعطای جوایز نقدی حمایت می‌شود. بر این اساس به نفر اول ۱۰ میلیون تومان، به نفر دوم ۶ میلیون تومان و به نفر سوم ۴ میلیون تومان اعطا خواهد شد.

توانمندسازی و منتورینگ طرح‌های جذب شده، برگزاری کارگاه‌های ارائه مؤثر، معرفی به سرمایه گذاران در روز رویداد نهایی و امکان استفاده از کلینیک کسب و کار از حمایت‌های غیر نقدی است.

از دیگر حمایت‌های غیر نقدی می‌توان به امکان استفاده از کارگزاران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، شبکه‌سازی و استفاده از تجربیات متخصصان و نهادهای فعال در اکوسیستم تانا و ارائه گواهی حضور در رویداد «تانا» در استان تهران اشاره کرد.

مهلت ثبت نام صاحبان طرح‌ها تا ۲۳ بهمن ماه و مهلت ثبت نام سرمایه‌گذاران تا ۸ اسفندماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.

صاحبان طرح‌ها و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند سرمایه‌گذاری در طرح‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۹۰۳۱۵۵۵۹۳۷ و شماره ثابت ۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی‌های ۱۷۱،۱۵۱ و ۱۶۸ تماس بگیرند.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب