uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

معرفی استارت‌آپ‌های برتر در حوزه گردشگری کشاورزی

0 15رویدادی با هدف آموزش و معرفی استارت‌آپ‌های حوزه گردشگری کشاورزی و گیاهان دارویی در اسفند ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، رویداد آموزشی با عنوان “سفر تندرستی زنبور عسل” با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از ۲ تا ۴ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این رویداد آموزش و معرفی ۱۰ استارت‌آپ برتر در ۳ موضوع کلی «گردشگری کشاورزی»، «گیاهان دارویی» و «زنجیره ارزش زنبور عسل» است و تیم‌های برتر به شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری کشاورزی کشور معرفی خواهند شد.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی معاونت علمی ریاست‌جمهوری، این رویداد که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و توسط باشگاه نوآفرینی توسکانو و مرکز آموزش عالی امام خمینی برگزار می‌شود؛ سه بسته حمایتی زرین، سیمین و مسین را برای برگزیدگان این رویداد در نظر گرفته است. البته همه شرکت‌کنندگان در رویداد در شبکه باشگاه نوآفرینی توسکانو عضو شده و در جریان آموزش‌ها، دورهمی‌ها، نمایشگاه‌ها، رویدادها و داده‌های مفید دیگر قرار می‌گیرند.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب