uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

پیکسل ۷، ۷ پرو و ۶a پرفروش‌ترین گوشی‌های گوگل شدند

0 13
گوگل با انتشار گزارش مالی خود اعلام کرد که پیکسل ۷، ۷ پرو و ۶a پرفروش‌ترین گوشی‌های این شرکت شده‌اند.

گوگل حدود ۱۳ است که در زمینه گوشی‌های اندرویدی فعالیت می‌کند و از سال ۲۰۱۶ شروع به ارائه گوشی‌های اختصاصی خودش کرده است. این شرکت ابتدا به مدت شش سال گوشی‌های نکسوس را به‌صورت مشترک تولید کرد و سپس در هفت سال بعدی گوشی‌های پیکسل را به‌عنوان گوشی‌های اختصاصی خودش روانه بازار کرد.

حالا جدیدترین گزارش مالی گوگل نشان می‌دهد که گوشی‌های پیکسل ۷، ۷ پرو و پیکسل ۶a پرفروش‌ترین مدل‌های نسل پیکسل هستند. مهمترین فاکتور در فروش خوب گوشی‌های پیکسل، سیستم دوربین افقی پشت آن‌هاست که در نوع خود بسیار منحصربه‌فرد بوده و علاوه بر عملکرد عالی، زیبایی خاصی به این گوشی‌ها بخشیده است. در ضمن، گوشی‌های پیکسل گوگل از سیستم‌عامل خام اندروید استفاده می‌کنند که بسیار روان و کاربردی است. از طرف دیگر، دوربین‌های پیکسل در محیط‌های کم‌نور عملکرد بسیار خوبی دارند. یکی دیگر از ویژگی‌های این گوشی‌ها آن است که به جای سخت‌افزار متکی به فناوری‌های هوش مصنوعی هستند و همچنین تا سه سال می‌توانند آپدیت‌های امنیتی را دریافت کنند. این گوشی‌ها همچنین حالت یکپارچه‌ای با سرویس‌های مختلف گوگل مثل گوگل اسیستنت دارند.

گوگل متاسفانه آمار فروش گوشی‌های پیکسل ۷، ۷ پرو و پیکسل ۶a را اعلام نکرد، اما به نظرمی‌رسد که مدل پیکسل ۶a مشتریان زیادی داشته باشد. ساندار پیچای مدیرعامل گوگل، موفقیت گوشی‌های پیکسل را به داشتن قابلیت‌هایی مثل Magic Eraser و Photo Unblur نسبت داده که موجب شده این گوشی از سایر گوشی‌های بازار متمایز شوند.  گوگل در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ در رده پنجم بازار گوشی هوشمند آمریکا قرار داشت و ۲ درصد از این بازار را به خودش اختصاص داده بود.

تمرکز گوگل روی گوشی‌های سری پیکسل نشان می‌دهد که این شرکت مصمم است تا حضور خود را در بازار گوشی‌های هوشمند بهبود ببخشد. گوگل خود را برای معرفی سل بعدی گوشی‌های پیکسل خود آماده می‌کند و طبق اطلاعاتی که فاش شده، گوشی پیکسل ۷a مجهز به یک نمایشگر ۶.۱ اینچی ۹۰ هرتزی و ۸ گبگابایت رم خواهد بود. اگر این اطلاعات درست باشند، ما با قدرتمندترین گوشی سری A گوگل روبه‌رو خواهیم بود. بنابراین با توجه به موفقیت پیکسل ۶a انتظار می‌رود که پیکسل ۷a نیز فروش بسیار خوبی داشته باشد.


منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب