uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

آپدیت اندروید ۱۳ پوکو X4 GT شیائومی منتشر شد

0 13


آپدیت MIUI 14 بر پایه اندروید ۱۳ یک ماه پیش توسط شیائومی عرضه شد و تاکنون چند گوشی این شرکت در چین آن را دریافت کرده‌اند. حالا نسخه جهانی این رابط کاربری برای گوشی پوکو X4 GT منتشر شده است.

شیائومی جزو شرکت‌هایی است که کمی دیرتر اقدام به عرضه آپدیت اندروید ۱۳ برای گوشی‌های خود کرده است و در حالیکه رقبای این شرکت، آپدیت مذکور را برای اکثر گوشی‌های پرچم‌دار خود عرضه کرده‌اند شیائومی هنوز نتوانسته این کار را انجام دهد.

این آپدیت حالا برای گوشی پوکو X4 GT که در سال ۲۰۲۲ معرفی شده بود عرضه شده است. نرم‌افزار این گوشی در زمان معرفی، رابط کاربری MIUI 13 بر پایه اندروید ۱۲ بود و حالا رابط کاربری MIUI 14 بر پایه اندروید ۱۳ اولین آپدیت اصلی آن محسوب می‌شود. این به‌روزرسانی، با شماره نسخه V14.0.1.0.TLOMIXM ارائه شده و شامل همه قابلیت‌های اندروید ۱۳ می‌شود. لیست تغییرات این آپدیت به صورت زیر است: ‌

تغییرات آپدیت اندروید ۱۳ پوکو X4 GT

آپدیت MIUI 14 از حافظه کمتری استفاده می‌کند و به همین خاطر بسیار سریع و روان است. شیائومی سعی کرده در این رابط کاربری تمرکز خود را روی جزئیاتی مثل قابلیت‌های شخصی‌سازی بگذارد.

شخصی‌سازی

قابلیت‌های شخصی‌سازی در رابط کاربری MIUI 14 به سطح جدیدی ارتقا یافته است. سوپرآیکون‌ها، ظاهر جدیدی به صفحه هوم شما خواهند بخشید. همچنین پوشه‌های صفحه هوم باعث خواهند شد تا اپلیکیشن‌های پرکاربرد شما در دسترس قرار بگیرند.

بهبودها و قابلیت‌های بیشتر

قابلیت جستجو در بخش تنظیمات حالا پیشرفته‌تر شده است. نتایج جستجوها اطلاعات مهمی مثل دسته‌بندی‌ها و تاریخچه جستجو را به شما نمایش خواهند داد.

سیستم

آپدیت MIUI 14 بر پایه اندروید ۱۳ شامل بسته امنیتی دی‌ماه (ژانویه ۲۰۲۳) و بهبودهای امنیت سیستمی می‌شود.

اگر شما هنوز آپدیت اندروید ۱۳ پوکو X4 GT را دریافت نکرده‌اید می‌توانید آن را به‌طور دستی از قسمت Settings >> About Phone >> Toggle “MIUI logo” >> Check for updates چک کنید. این آپدیت احتمالا در روزهای آینده به دست همه کاربران خواهد رسید و بهتر است که کمی منتظر بمانید.

 منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب