uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

انتشار بروزرسانی اندروید ۱۳ و MIUI 14 برای گوشی قدرتمند Xiaomi 12T Pro

0 14


بر اساس جدیدترین گزارش‌ها، امروز شرکت شیائومی بروزرسانی رابط کاربری MIUI 14 بر پایه سیستم عامل اندروید ۱۳ را برای گوشی قدرتمند شیائومی ۱۲ تی پرو (Xiaomi 12T Pro) منتشر کرده است. در ادامه این خبر شهر سخت افزار به بررسی خبر عرضه آپدیت اندروید ۱۳ برای Xiaomi 12T Pro می‌پردازیم. 

همانطور که می‌دانید رابط کاربری MIUI 14 جدیدترین پلتفرم نرم افزاری معرفی شده توسط شیائومی است که نسبت به نسل قبلی دستخوش تغییرات بسیاری شده است. این رابط کاربری مبتنی بر سیستم عامل اندروید ۱۳ است و در مقایسه با نسخه‌های قبلی، چندین پیشرفت و بهینه سازی را به همراه دارد.

شیائومی همچنین چندین قابلیت جدید مانند پشتیبانی از ویجت‌های بیشتر، انیمیشن‌های بهینه‌شده و طراحی مجدد آیکون‌ها را در این بروزرسانی تعبیه کرده است. البته باید در نظر داشت که شیائومی تاکنون در مقایسه با رقبا از نظر عرضه سیستم عامل اندروید ۱۳ برای دستگاه های خود کمی تاخیر داشته است و برای مثال نتوانسته به سرعت سامسونگ آپدیت جدید اندروید را برای محصولات خود منتشر کند. 

همچنین معرفی خود رابط کاربری MIUI 14 نیز نسبت به دیگر پلتفرم های نرم افزاری بر پایه اندروید کمی دیرتر به انجام رسید و این نیز تاثیر بسزایی در عقب ماندن شیائومی در انتشار بروزرسانی اندروید ۱۳ برای محصولات خود داشته است.

بروزرسانی اندروید 13

در همین رابطه بخوانید:

آپدیت MIUI 14 به گوشی ردمی نوت ۱۰ شیائومی رسید؛ به دنبال اندروید ۱۳ نباشید

– لیست کامل گوشی‌های شیائومی که آپدیت MIUI 14 را دریافت می‌کنند

– شیائومی موج دوم آپدیت رابط کاربری MIUI 14 را برای این ۲۵ گوشی منتشر می‌کند

آپدیت اندروید ۱۳ برای Xiaomi 12T Pro

چند روز پیش گوشی محبوب و پرطرفدار پوکو ایکس ۴ جی تی (POCO X4 GT) بروزرسانی MIUI 14 را دریافت کرد و اکنون نوبت به گوشی Xiaomi 12T Pro رسیده است که آپدیت رابط کاربری MIUI 14 بر پایه سیستم عامل اندروید ۱۳ را دریافت کند. گوشی شیائومی ۱۲ تی پرو هم اکنون در بازار کشورمان ایران با قیمتی در حدود ۲۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

12t-pro.jpg

آپدیت رابط کاربری MIUI 14 مبتنی بر اندروید ۱۳ برای گوشی Xiaomi 12T Pro با شماره ساخت V14.0.6.0.TLFEUXM ارائه می‌شود. اگر به خاطر داشته باشید این دستگاه در سال ۲۰۲۲ با رابط کاربری MIUI 13 مبتنی بر اندروید ۱۲ معرفی و عرضه شد. در نتیجه آپدیت MIUI 14 اولین بروزرسانی جامع گوشی Xiaomi 12T Pro است و قرار است دو آپدیت اندروید دیگر و سه سال پچ امنیتی گوگل را دریافت کند.

از این رو اگر شما هم یکی از کاربران گوشی شیائومی ۱۲ تی پرو هستید، پیشنهاد می‌شود در بخش بروزرسانی نرم افزار حاضر در تنظیمات گوشی برای دانلود آپدیت رابط کاربری MIUI 14 و سیستم عامل اندروید ۱۳ اقدام کنید.

 آپدیت گوشی 12t pro

در همین رابطه بخوانید:

بروزرسانی اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI 14 برای این گوشی های محبوب شیائومی منتشر شد

– این گوشی‌ های قدیمی شیائومی به رابط کاربری MIUI 14 آپدیت می‌شوند

– انتشار لیست گوشی‌هایی که تا یک ماه آینده به رابط کاربری MIUI 14 آپدیت می‌شوند

نظر شما در مورد بروزرسانی رابط کاربری MIUI 14 و سیستم عامل اندروید ۱۳ چیست؟ آیا تاکنون شما قادر به دریافت این آپدیت در گوشی شیائومی خود بوده‌اید یا خیر؟منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب