uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران آغاز شد؛ عرضه در ۶ ماه نخست ۱۴۰۲

0 10


تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران با همکاری مپنا و کرمان موتور کلید خورده است. این خودرو نخستین محصول مشترک شرکت خودروی برقی نوین ماهان (نبکا) است.

اسکای ول به‌عنوان نخستین محصول مشترک شرکت خودروی برقی نوین ماهان (نبکا) احتمالا در سال آینده روانه بازار ایران می‌شود.

این شرکت با همکاری گروه صنایع خودروسازی کرمان موتور و گروه مپنا و به منظور ایجاد تحولی نو در صنعت خودرو ایران، تولید خودروهای برقی و ایجاد زیرساخت شارژ این خودروها در کشور ایجاد شده است. حالا نخستین شاسی بلند برقی اسکای ول ایران پس از گذراندن تست‌های فنی به مرحله تولید رسیده و به‌زودی به بازار عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: موتورسیلکت‌های برقی کرمان موتور به زودی روانه بازار می‌شوند

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران با همکاری کرمان موتور و مپنا

خودروی اسکای ول به‌عنوان شاسی بلند برقی جدید گروه خودروسازی کرمان محسوب می‌شود که توانایی پیمودن مسافت حدود ۵۲۰ کیلومتری صرفاً با یک‌بار شارژ کامل را دارد. ضمن اینکه امکان شارژ باتری‌های خودرو تنها ظرف مدت ۳۵ دقیقه توسط قابلیت شارژ سریع وجود دارد.

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران

در حال حاضر جزئیاتی از مشخصات فنی این خودرو منتشر نشده، اما طبق شایعاتی این خودرو قرار است با امکاناتی مانند سنسور نقاط کور، اتوپارک و سیستم تشخیص خواب آلودگی راننده به بازار عرضه شود. همچنین طبق شایعات دیگری، این خودرو برقی در نیمه اول سال ۱۴۰۲ روانه بازار خواهد شد.

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران

از نظر ظاهری هم طول Skywell به ۴۶۹۸ میلی‌متر، عرض آن ۱۹۰۸ میلی‌متر، ارتفاع آن ۱۶۹۶ میلی‌متر و فاصله محوری آن نیز به ۲۸۰۰ میلی‌متر خواهد رسید. این خودرو برقی جدید بازار ایران با فاصله محوری ۲۸۰۰ میلی‌متری خود می‌تواند یکی از بزرگترین شاسی بلندهای تولید بازار ایران به حساب آید.

تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تولید شاسی بلند برقی اسکای ول در ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب