uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

سایپا مهلت افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه را تمدید کرد + جزییات

0 10


به گزارش رایااستور، شرکت سایپا مهلت افتتاح حساب وکالتی و همچنین واریز وجه را تا ساعت ۱۳ روز چهارشنبه ۱۹ بهمن تمدید کرد.طبق اطلاعیه این شرکت مهلت ثبت‌نام در این طرح تمدید شده و متقاضیان از ساعت ۹ صبح پنج‌شنبه اقدام ثبت‌نام کنند.

شرکت سایپا به مناسبت دهه فجر از هفته گذشته ۱۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۱، در قالب طرح پیش‌فروش یکساله چهار محصول کوییک R اتوماتیک، کوییک مدل GX، کوییک R مدل GX و ساینا S دوگانه‌سوز را عرضه نمود و متقاضیان عادی که تا ساعت ١۵ روز چهارشنبه ۱۲ بهمن وجه خودرو را واریز کرده‌ بودند و امکان شرکت و حضور در این طرح پیش فروش را داشتند.

اما در ادامه به دلیل درخواست مشتریان برای حضور در طرح پیش‌فروش محصولات سایپا و محدودیت زمانی، این گروه خودروسازی تصمیم گرفت که مهلت افتتاح حساب وکالتی و همچنین واریز مبلغی از وجه خودرو را تا ساعت ۱۳ فردا چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ تمدید کرده است.

با توجه به این موضوع امکان ثبت‌نام که تا زمان تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده بود، مجددا از ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ سامانه ثبت‌نام اینترنتی باز می‌گردد و متقاضیانی که حساب وکالتی را در موعد مقرر افتتاح و وجه خودرو را به میزان مندرج در بخشنامه در حساب مسدود کرده باشند و شرایط ثبت‌نام را احراز نموده باشند، به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و تا زمان تکمیل ظرفیت می‌توانند اقدام به ثبت‌نام کنند.

بیشتر بخوانید:

منبع:
رایااستورمنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب