uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

جزئیات دور جدید پیش‌فروش سایپا بهمن ۱۴۰۱ + شرایط

0 10


براساس اطلاعیه شرکت خودروسازی سایپا مرحله جدید پیش فروش ۴ محصول این شرکت فردا پنج‌شنبه ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.

به گزارش رایااستور، متقاضیان محترم از ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ در صورتی که مطابق فرآیند اعلام شده دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت‌های این بخشنامه باشند، میتوانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

شرایط ثبت‌نام طرح پیش فروش سایپا

براساس بخشنامه جدید سایپا، متقاضیان می‌توانند از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه، ۲۰ بهمن ۱۴۰۱، در این طرح ثبت‌نام کنند. کسانی شرایط ثبت‌نام در طرح پیش فروش سایپا را دارند که دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان ۱۲۰ میلیون تومان جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت‌های این بخشنامه باشند.

در این مرحله از طرح پیش فروش شرکت خودروسازی سایپا؛ کوییک R مدلGX، کوییک مدل GX، کوییک R اتوماتیک و ساینا s عرضه خواهد شد. بر اساس جدول بالا، قیمت خودرو در این طرح مطابق با قیمت روز خودرو حساب حساب می‌شود.

متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش سایپا می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

فرصت ثبت نام در طرح پیش فروش سایپا به پایان رسیده است و فقط متقاضیانی امکان ثبت سفارش در این طرح را دارند که تا ساعت ۱۳ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ تمام فرایندهای اعلام‌شده را تکمیل کرده باشند.

جزئیات دور جدید پیش‌فروش سایپا ویژه دهه فجر + شرایط
جزئیات دور جدید پیش‌فروش سایپا ویژه دهه فجر + شرایط

بیشتر بخوانید:

منبع:
رایااستورمنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب