uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

طرح‌های فناورانه مرتبط با مدیریت سبز ارائه می‌شوند

0 17دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدام به برگزاری رویداد «تانا» با هدف ارائه دستاوردهای محققان در حوزه مدیریت سبز کرده است.

به گزارش ایسنا، یکی از ابزارهای کلیدی توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، برگزاری رویدادهای عرضه و تقاضای نیازهای فناورانه به منظور ارتباط نزدیک بین شرکت‌های متقاضی فناوری و شرکت‌های عرضه‌کننده فناوری است.

از این‌رو پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رویداد «تانا» در حوزه مدیریت سبز را برگزار می‌کند. این رویداد با هدف ایجاد و توسعه تعاملات سازنده بین سازمان‌ها و نهادهای صاحب نیاز و مساله، تیم‌های فناور و صاحب راهکار و سرمایه‌گذاران، ۱۰ اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

از دیگر اهداف برگزاری رویداد تانا می‌توان به شناسایی پتانسیل‌ها، تیم‌های شایسته و طرح‌های فناورانه و نوآورنه در حوزه مدیریت سبز، تسهیل ارتباط مؤثر میان صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران، شناسایی و رفع نیازهای فناورانه اعلام شده از سوی سازمان‌ها و نهادهای صاحب مساله و توسعه بازار شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و طرح‌های فناورانه اشاره کرد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، بهینه‌سازی مصرف انرژی، مدیریت سبز (پساب، پسماند و انرژی)، مدیریت پسماند(شهری، کشاورزی و صنعتی) و پساب (‌صنعتی و شهری) محورهای این رویداد به شمار می‌روند.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب