uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

طرح فروش کشنده امپاور در بورس کالا ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ [+شرایط و قیمت]

0 14


شرکت بهمن دیزل از طرح فروش کشنده امپاور در بورس کالا ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ رونمایی کرد. این کامیون مونتاژی در مدل امپاور BD500 عرضه خواهد شد.

کامیون بهمن امپاور در مدل BD500 و با استاندارد ADR جهت فروش در بورس کالا عرضه خواهد شد. شرکت بهمن دیزل تاریخ تحویل این سری از کشنده امپاور BD500 را حداکثر تا ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ تعیین کرده است. این کامیون‌ها با مدل سال ۱۴۰۲ و رنگ سفید به مشتریان عرضه خواهند شد. متقاضیان این طرح فروش امکان ثبت تقاضای خرید خود در کارگزاری‌ها تا روز قبل از آغاز معامله در بورس کالا را خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: طرح فروش کامیونت فورس در بورس کالا ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ [+شرایط و قیمت]

جزئیاتی از طرح فروش کشنده امپاور در بورس کالا ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

در طرح فروش کشنده امپاور در بورس کالا ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ در نسخه BD500، جهت خرید این خودروی باری و تجاری پیش پرداختی ۳۰ درصدی لازم است. پس از انجام معامله متقاضیان طی ۷ روز کاری امکان پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده (بر اساس مبلغ نهایی معامله) و هزینه مازاد علی الحساب از طریق وبسایت فروش گروه بهمن و بهمن دیزل را خواهند داشت. قیمت پایه این کشنده چیزی در حدود ۳ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان بوده و هزینه‌های مازاد آن به‌طور علی‌الحساب مبلغ ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان خواهد بود.

طرح فروش کشنده امپاور در بورس کالا 24 بهمن 1401

بهمن امپاور BD500 در این طرح فروش درست مثل سری قبلی با کولر درجا، یخچال، استاندارد ADR حمل کالای خطرناک و… ارائه خواهد شد. این خودرو نمونه قوی‌تر فوتون H5 ایران خودرو دیزل بوده و در بحث استانداردهای حمل، امکانات رفاهی و ایمنی جایگاه بهتری را نیز به نسبت رقیب خود در اختیار دارد. گفتنی است که این خودرو در این طرح فروش به تعداد ۱۰۰ عدد ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش کشنده امپاور در بورس کالا ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب