uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

میزان تولید سایپا از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون چقدر بوده است؟

0 12


به گزارش رایااستور، مسعود پروین گفت: گروه خودروسازی سایپا بر اساس برنامه ریزی دقیقی که از ابتدای سال داشته توانسته روند مناسبی در تولید محصولات دنبال کند و بر این اساس با وجود خروج سه محصول پر تیراژ ساینا، تیبا و تیبا۲، نه تنها تیراژ تولید کاهش نیافته بلکه توانسته رکورد تولید در سال محصولات را نسبت به ۴ سال اخیر بشکند.

او افزود: گروه خودروسازی سایپا در تاریخ چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه با تولید ۴۲۰ هزار و ۶۰۱ دستگاه خودرو توانسته از تولید سالیانه چهار سال اخیر خود عبور کند و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. این در حالی است که گروه سایپا در سال های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ به ترتیب ۴۱۹ هزار و ۵۶۰ دستگاه، ۴۱۵ هزار و ۴۸۷ دستگاه و ۴۲۰ هزار و ۴۲۰ دستگاه و ۳۹۷ هزار و ۸۰ دستگاه تولید کرده است و در سال جاری با ایجاد شرایط مناسب تامین و تولید باعث کسب این رکورد جدید شده است.

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا تصریح کرد: با توجه به شرایطی که در تولید محصولات، در گروه سایپا دنبال می شود این گروه در ماه های گذشته توانسته رکوردهای متعدد تولید هفتگی، ماهیانه و روزانه را در سایپا بشکند و در سه سایت بن رو، سایپا دیزل و پارس خودرو نیز از کل تولید سال گذشته عبور کند.

بیشتر بخوانید:منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب