uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

حقوق ورودی گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار به ۱۵ درصد رسید

0 14


مطابق با لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، در رویه تجاری واردات، حقوق ورودی گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار برابر با ۱۵ درصد مبلغ گوشی تعیین شده است.

براساس لایحه بودجه کل کشور در سال ۱۴۰۲، در رویه تجاری حقوق ورودی گوشی‏‌های تلفن همراه خارجی بالای ۶۰۰ دلار برابر ۱۵ درصد تعیین خواهد ‏شد؛ گفتنی است که واردات گوشی در سایر رویه‏‌ها نیز به مأخذ دو برابر محاسبه و دریافت خواهد شد.

بیشتر بخوانید: موافقت مرکز پژوهش‌های مجلس با افزایش سه درصدی تعرفه واردات گوشی‌های پرچمدار

دریافت حقوق ورودی گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار به میزان ۱۵ درصد

لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور بالاخره پس از کش‌وقوس‌های فراوان روز چهارشنبه پس از حدود یک ماه تاخیر از طرف رئیس‏‌جمهور به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است. مطابق با ماده واحده لایحه بودجه سال آینده کل منابع و مصارف بودجه کشور به بیش از ۵ میلیون و ۲۶۱ هزار و ۶۹۶ میلیارد تومان خواهد ‏‌رسید.

حقوق ورودی گوشی‌های بالای 600 دلار به 15 درصد رسید

از جمله تکالیف وزارت امور اقتصادی و دارایی (گمرک ایران)، واریز منابع حاصل از اجرای این حکم به ردیف درآمدی ۱۱۰۴۱۰ و صرف این مبالغ در جهت حمایت از توسعه زیرساخت‏‌های صنعت میکروالکترونیک است. واردات این کالاها از طریق مناطق آزاد تجاری و صنعتی نیز شامل این حکم خواهد ‏بود. مسئولیت تقسیم کار نهادی وظایف و راهبری تحقق اهداف این امر بر عهده کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال دولت قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص دریافت حقوق ورودی گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار به میزان ۱۵ درصد چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب