uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

شکست گلکسی S23 اولترا در برابر آیفون ۱۴ پرو در بنچمارک گیک بنچ

0 14


به تازگی نتایج عملکرد گلکسی S23 اولترا سامسونگ در بنچمارک گیک بنچ منتشر شده است. به نظر می‌رسد گوشی پرچم‌دار سامسونگ نتوانسته در بخش سرعت و عملکرد، گوشی آیفون ۱۴ پرو را شکست دهد. جزئیات بیشتر درباره نتایج بنچمارک گلکسی اس ۲۳ اولترا را در ادامه این مطلب از شهر سخت افزار بخوانید.

به تازگی نتایج تست تک هسته‌ای و چندهسته‌ای بنچمارک Geekbench پرچمداران سامسونگ و اپل منتشر و با یکدیگر مقایسه شده است. بر اساس نتایج منتشر شده عملکرد گلکسی اس ۲۳ اولترا در بخش تک‌هسته‌ای حدود ۲۱.۰۲ درصد کمتر از آیفون ۱۴ پرو است.

گوشی گلکسی  S23 Ultra موفق به کسب امتیاز ۱۴۸۰ در این بخش شده و این در حالی است که iPhone 14 Pro امتیاز ۱۸۷۴ را به دست آورده است. همچنین عملکرد آیفون ۱۴ پرو در تست چندهسته‌ای ۱۴.۸۶ درصد بهتر از S23 اولترا بوده و توانسته با ثبت امتیاز ۵۳۸۴ در برابر ۴۵۸۵ امتیاز کسب شده توسط گلکسی اس ۲۳ اولترا صدر جدول رده بندی را از آن خود کند.

bench-s23-2.jpg

البته اختلاف امتیازات بنچمارک گیک بنچ گلکسی S23 اولترا و آیفون ۱۴ پرو بسیار کمتر از دو گوشی S22 Ultra و آیفون ۱۳ پرو است.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب