uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

طرح فروش کشنده فاو بهمن ۱۴۰۱ در بورس کالا [+شرایط و قیمت]

0 16


شرکت سیبا موتور به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه بهمن از طرح فروش کشنده فاو بهمن ۱۴۰۱ در بورس کالا با مدل CA4180 رونمایی کرده است.

کشنده فاو (FAW) سیبا موتور در مدل تک محور CA4180 ویژه بهمن ۱۴۰۱ عرضه خواهد شد. شرکت سیبا موتور تاریخ تحویل این سری عرضه کشنده فاو CA4180 را حداکثر تا تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ اعلام کرده است.

این کامیون با مدل سال ۱۴۰۱ و رنگ سفید به تعداد ۶۰ عدد برای فروش عرضه خواهند شد. متقاضیان این طرح فروش امکان ثبت تقاضای خود تا روز قبل آغاز معامله در بورس کالا را در کارگزاری‌ها خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: طرح فروش کشنده امپاور در بورس کالا ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ [+شرایط و قیمت]

جزئیات طرح فروش کشنده فاو بهمن ۱۴۰۱ در بورس کالا

در طرح فروش ویژه بهمن ۱۴۰۱ کامیون تک محور فاو CA4180 در بورس کالا، جهت خرید این خودروی باری و تجاری پیش پرداخت ۳۰ درصدی مورد نیاز است.

طرح فروش کشنده فاو بهمن 1401 در بورس کالا

قیمت پایه این کامیون فاو مبلغ ۲ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان خواهد بود. پس از انجام معامله متقاضیان طی ۷ روز کاری امکان پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده (بر اساس مبلغ نهایی معامله) و هزینه مازاد علی الحساب از طریق وبسایت فروش گروه بهمن و سیبا موتور را دارند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص طرح فروش کشنده فاو بهمن ۱۴۰۱ در بورس کالا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب