uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

عرضه آپدیت MIUI 14 برای گوشی پرطرفدار شیائومی Mi 11 Lite 5G

0 13


این روزها شرکت شیائومی با سرعت بسیاری بالایی در حال ارائه بروزرسانی جدید MIUI 14 برای گوشی‌های مختلف خود است. جدیدترین گوشی که این بروزرسانی را در ادامه روند یک ماهه شرکت دریافت کرده است، شیائومی می ۱۱ لایت ۵ جی است. در ادامه با قابلیت‌های این رابط کاربری برای Mi 11 Lite 5G آشنا شوید.

یک ماه می‌شود که شیائومی روند عرضه آپدیت MIUI 14 برای گوشی‌های کاربران خود را شروع کرده است. نکته بارز در خصوص این آپدیت، تجهیز گوشی‌های شیائومی به اندروید ۱۳ است که می‌تواند آنها را با قابلیت‌های فراوان این سیستم‌عامل همراه کند. نکته جالب در خصوص این آپدیت آن است که بیشتر شرکت‌ها مدت زمان زیادی است که اپدیت اندروید ۱۳ را برای دستگاه‌های پرچمدار خود عرضه کرده‌اند ولی شیائومی همچنان عقب مانده بزرگ این رقابت است.

به هر حال جدیدترین گوشی که بروزرسانی می یو آی ۱۴ را دریافت کرده، Xiaomi Mi 11 Lite 5G است؛ گوشی که در سال ۲۰۲۱ و اولین بار با MIUI 12.5 بر پایه اندروید ۱۱ راهی بازار شد. این بدان معناست که عرضه MIUI 14 برای این گوشی دومین آپدیت بزرگ نسخه اندروید خواهد بود.

در همین رابطه بخوانید:

لیست کامل گوشی‌های شیائومی که آپدیت MIUI 14 را دریافت می‌کنند

– رابط کاربری MIUI 14 برای کدامیک از گوشی‌ های برند پوکو منتشر می‌شود؟

در نسخه MIUI 14 انبوهی از بروزرسانی‌ها در اختیار کاربران قرار گرفته که ویژگی‌های فراوانی را به لیست قابلیت‌های این گوشی اضافه می‌کند. در نظر داشته باشید که بیلد منتشر شده V14.0.3.0.TKIMIXM است که شیائومی قابلیت‌ها زیر را در مورد آن عنوان کرده است:

  • اشغال کمتر حافظه رم در عین حفظ سرعت بالای رابط کاربری و عملکرد پاسخ‌دهی به دستورات کاربران سریعتر، حتی با گذشت زمان
  • توجه بیشتر به جزئیات سطح پایین در خصوص ارائه قابلیت‌های سطح بالاتر برای شخصی سازی
  • سوپر آیکون‌ها و تغییر آیکون‌های اصلی به همراه بازطراحی بخش‌های مربوط به شخصی سازی
  • فولدرهای صفحه خانگی با قابلیت‌های بیشتر
  • قابلیت جستجوی پیشرفته در صفحه تنظیمات دستگاه همراه با نشان دادن تاریخچه جستجو به صورت دسته بندی شده با عملکرد سریعتر
  • بروزرسانی پچ امنیتی به ژانویه ۲۰۲۳ و ارتقای سطح امنیتی سیستم

اگر شما یکی از صاحبان این گوشی هستید، تجربه خود از بروزرسانی به اندروید ۱۳ با رابط کاربری MIUI 14 را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب