uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

نسخه BMW گوشی Galaxy S23 Ultra را اینجا ببینید؛ خاص و لاکچری

0 12


سامسونگ یک نسخه خاص و محدود از گوشی پرچم‌دار Galaxy S23 Ultra را در همکاری با BMW معرفی کرد. این گوشی لوکس Galaxy S23 Ultra BMW M Edition نام دارد و مخصوص آنهایی است که می‌خواهند خاص باشند. جزئیات و قیمت را در شهر سخت افزار بخوانید.

طراحی کاور گوشی Galaxy S23 Ultra BMW M Edition از خودرو هیولا BMW M3 E30 الهام گرفته شده است که اولین نسل M3 بود. خریداران نه یک گوشی خاص، بلکه یک مجموعه را دریافت می‌کنند که شامل آیتم‌های متعددی چون کاور، جا سویچی، شش آرم BMW قابل تعویض است. همچنین این پک شامل یک پمپ هوا کوچک، یک ساعت آنالوگ، یک پایه عینک، یک پوستر، یک کتاب تصویری و لوگوی فلزی We Are M است.

خریداران همچنین از امتیاز ویژه حضور در مرکز BMW Driving Center در کره جنوبی و دریافت راهنمایی برای تبدیل شدن به یک راننده بهتر برخوردار می‌شوند.

همان‌طور که حدس زده‌اید گوشی Galaxy S23 Ultra BMW M Edition سامسونگ مخصوص بازار کره جنوبی است. از این گوشی تنها ۱۰۰۰ دستگاه تولید می‌شود و حدود ۱۳۷۰ دلار قیمت دارد.

نسخه BMW گوشی Galaxy S23 Ultra سامسونگر

نسخه BMW گوشی Galaxy S23 Ultra سامسونگ دارای ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی و ۱۲ گیگابایت حافظه رم است.

جالب اینکه حتی انیمیشن بوت و تم این گوشی مخصوص BMW است، بنابراین از نظر نرم افزاری نیز تفاوت‌هایی با مدل معمولی دارد.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب