uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

آپدیت اندروید ۱۳ برای شیائومی می ۱۱ لایت منتشر شد [+بروزرسانی MIUI 14]

0 17


آپدیت اندروید ۱۳ برای شیائومی می ۱۱ لایت از راه رسید. این گوشی همچنین رابط کاربری MIUI 14 را نیز دریافت کرده است.

آپدیت اندروید ۱۳ برای شیائومی می ۱۱ لایت منتشر شد. این گوشی زیبا و خوش‌ساخت در سال ۲۰۲۱ عرضه شد و حالا مجهز به رابط کاربری MIUI 14 و اندروید ۱۳ شده است. باوجود اینکه شیائومی روند به‌روزرسانی گوشی‌هایش به اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI14 را آغاز کرده، اما سرعت بسیار پایینی را پیش گرفته است به‌طوریکه بسیاری از گوشی‌های ساخت این شرکت هنوز این آپدیت‌ها را دریافت نکرده‌اند.

بیشتر بخوانید: کدام گوشی‌های پوکو آپدیت MIUI 14 را دریافت می‌کنند؟

آپدیت اندروید ۱۳ برای شیائومی می ۱۱ لایت منتشر شد

شیائومی حدوداً دو ماه پیش رابط کاربری MIUI 14 را معرفی کرد که نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ سیستم‌عامل اندروید است. این شرکت دیرتر از سامسونگ سراغ توسعه‌ی نسخه‌ای اختصاصی از اندروید ۱۳ رفت و مطابق انتظار، این سیستم‌عامل را به‌سرعت در‌دسترس گوشی‌هایش قرار نداد. درحالی‌که تقریباً تمام گوشی‌های سامسونگ اندروید ۱۳ را دریافت کرده‌اند، شماری از پرچم‌داران شیائومی هنوز به این سیستم‌عامل مجهز نشده‌اند.

رابط کاربری MIUI 14 بر‌پایه‌ی سیستم‌عامل اندروید ۱۳ هم‌اکنون در‌دسترس گوشی Xiaomi Mi 11 Lite 5G قرار دارد. گفتنی است برخی از گوشی‌های شیائومی نسخه‌ی اندروید ۱۲ رابط کاربری MIUI 14 را دریافت کرده‌اند.

آپدیت اندروید 13 برای شیائومی می 11 لایت منتشر شد

گوشی شیائومی می ۱۱ لایت در سال ۲۰۲۱ با رابط کاربری MIUI 12.5 بر‌پایه‌ی سیستم‌عامل اندروید ۱۱ عرضه شد. این دومین‌باری است که شیائومی می ۱۱ لایت نسخه‌ی جدید اندروید را دریافت می‌کند.

نسخه‌ی جدید MIUI بخش کمتری از حافظه‌ گوشی را اشغال می‌کند و از انیمیشن‌هایی جدید برخوردار است. این رابط کاربری به‌همراه جدیدترین به‌روزرسانی‌های امنیتی اندروید در‌دسترس شیائومی می ۱۱ لایت قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره آپدیت اندروید ۱۳ برای شیائومی می ۱۱ لایت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب