uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

آپدیت اندروید ۱۳ شیائومی ۱۱T منتشر شد

0 12


شیائومی به‌تازگی انتشار آپدیت اندروید ۱۳ و رابط کاربری MIUI 14 برای گوشی‌های خود آغاز کرده و حالا نوبت به گوشی شیائومی ۱۱T رسیده است.

درحالی‌که رقبای شیائومی، مثل سامسونگ، آپدیت اندروید ۱۳ را تقریبا برای همه گوشی‌های واجدشرایط خود منتشر کرده، اما شیائومی این کار را خیلی پیرتر آغاز کرده و تاکنون فقط گوشی‌های شیائومی ۱۲ پرو، شیائومی می ۱۱ لایت ۵G و شیائومی ۱۲X این آپدیت را دریافت کرده‌اند. با این حال، شیائومی قول داده در روزهای آینده برای گوشی‌های بیشتری آپدیت مذکور را عرضه کند.

در همین راستا، گوشی شیائومی ۱۱T از امروز شروع به دریافت آپدیت اندروید ۱۳ در کنار رابط کاربری MIUI 14 کرده و البته بسته امنیتی دی‌ماه (ژانویه ۲۰۲۳) نیز به‌همراه آن‌ها ارائه شده است. این گوشی در زمان معرفی، سیستم‌عامل اندروید ۱۱ را روی خود اجرا می‌کرد و حالا دومین آپدیت اصلی خود را دریافت می‌کند. احتمالا یک آپدیت اصلی دیگر نیز در سال‌ آینده برای آن عرضه خواهد شد.

آپدیت جدید شیائومی ۱۱T هم‌اکنون با شماره نسخه V14.0.1.0.TKWEUXM در حال انتشار است که شامل قابلیت‌ها و بهبودهای متنوعی می‌شود و لیست تغییرات آن به صورت زیر است:

تغییرات آپدیت اندروید ۱۳ شیائومی ۱۱T

آپدیت MIUI 14 حافظه کمتری را از رم اشغال می‌کند و به همین خاطر بسیار سریع و روان است. شیائومی سعی کرده در این رابط کاربری تمرکز خود را روی جزئیاتی مثل قابلیت‌های شخصی‌سازی بگذارد.

شخصی‌سازی

قابلیت‌های شخصی‌سازی در رابط کاربری MIUI 14 به سطح جدیدی ارتقا یافته است. سوپرآیکون‌ها، ظاهر جدیدی به صفحه هوم شما خواهند بخشید. همچنین پوشه‌های صفحه هوم باعث خواهند شد تا اپلیکیشن‌های پرکاربرد شما در دسترس قرار بگیرند.

بهبودها و قابلیت‌های بیشتر

قابلیت جستجو در بخش تنظیمات حالا پیشرفته‌تر شده است. نتایج جستجوها اطلاعات مهمی مثل دسته‌بندی‌ها و تاریخچه جستجو را به شما نمایش خواهند داد.

سیستم

آپدیت MIUI 14 بر پایه اندروید ۱۳ شامل بسته امنیتی دی‌ماه (ژانویه ۲۰۲۳) و بهبودهای امنیت سیستمی می‌شود.

انتظار می‌رود که گوشی شیائومی ۱۱T با آپدیت جدید اندروید ۱۳ سریع‌تر از قبل عمل کند و به‌لطف رابط کاربری MIUI 14 قابلیت‌های صفحه هوم جدیدی را در اختیار کاربران قرار بدهد. در کل، آپدیت جدید نیاز به حافظه کمتری دارد و بسیار روان‌تر اجرا خواهد شد. در ضمن، این سیستم عامل باعث کاهش مصرف باتری دستگاه خواهد شد و حتی اپلیکیشن‌های شخص‌ثالث نیز با ‌سرعت بالایی اجرا خواهند گردید.

اگر هنوز آپدیت اندروید ۱۳ شیائومی ۱۱T را دریافت نکرده‌اید می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات گوشی خود به‌طور دستی آن را چک کنید.

 منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب