uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

بررسی باتری فوق‌العاده گلکسی S23 | عمر باتری این گوشی چقدر است؟

0 11


به گزارش رایااستور، گلکسی اس ۲۳ سامسونگ در ادامه راهبرد این شرکت برای ارائه یک پرچمدار جمع وجور قدرتمند طراحی شده است. وقتی یک دستگاه جمع‌وجور است قاعدتا نمی‌توان انتظار حجم باتری بزرگی از آن داشت. این شرکت توانسته امسال ۲۰۰ میلی آمپر باتری بیشتر را نسبت به نسل قبلی و در همان ابعاد حدودی بدنه جای دهد. البته هر دو مدل Galaxy S22 و Galaxy S23 باتری کوچکتری نسبت به باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری گلکسی S21 دارند. امروز قرار است باتری ۳۹۰۰ میلی آمپری گلکسی S23 محک بخورد. عمر باتری گلکسی S23 سامسونگ مشخص شده و یک جهش نسبت به گلکسی S22 ثبت می شود.

عمر باتری گلکسی S23

سامسونگ گلکسی S23
سامسونگ گلکسی S23

گلکسی S23 سامسونگ در تست باتری Gsmarena امتیاز کلی ۱۰۱ ساعت را کسب کرده و عملکرد فوق‌العاده‌ای را در تمام تست‌های تماس، مرور وب و ویدیو نشان داد. در امتیاز کلی این گوشی هم گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۲ و هم آیفون ۱۴ و ۱۴ پرو را کنار می‌زند که عملکرد قابل توجهی است. البته آیفون‌های اپل عملکرد بهتری در پخش ویدیو و وبگردی دارند.

برای مقایسه با گلکسی S22 باید گفت که حدود ۴ ساعت و نیم بهبود زمان وبگردی و ۳ ساعت پخش ویدیو کاملا قابل توجه است. زمان مکالمه نیز تقریبا ۵ ساعت بهتر است. امتیاز کلی از ۸۵ به ۱۰۱ می‌رسد که آن نیز عملکرد قابل توجهی ارائه می‌کند.

سامسونگ گلکسی S23
سامسونگ گلکسی S23

عملکرد گلکسی اس ۲۳ در زمینه بهینه بودن مصرف انرژی حالت آماده‌به‌کار در مقایسه با گلکسی اس ۲۲ اگزینوس بهبود جزئی نشان می‌دهد اما در مقایسه با گلکسی اس ۲۱ اگزینوس هنوز عقب است. مدت زمان آماده‌به‌کار گلکسی S23 برابر ۲۵۱ است در حالی که این عدد برای گلکسی S22 اگزینوس برابر ۲۳۹ ساعت و برای گلکسی S21 اگزینوس ۳۱۹ ساعت است.

سرعت شارژ گلکسی S23

سامسونگ گلکسی S23
سامسونگ گلکسی S23

در حالی که گلکسی اس ۲۳ پلاس و اس ۲۳ اولترا از شارژ سریع سیمی تا ۴۵ وات پشتیبانی می کنند، توان شارژ گلکسی اس ۲۳ به ۲۵ وات محدود شده است. این دستگاه همچنان از شارژ بی‌سیم سریع و همچنین شارژ سیمی و بی‌سیم معکوس پشتیبانی می کند.

سامسونگ گلکسی S23 را بدون شارژر عرضه می کند، بنابراین برای بهترین نتیجه باید شارژر سریع ۲۵ واتی سامسونگ را بخرید. آداپتور مذکور می‌تواند ۳۰ درصد باتری گلکسی اس ۲۳ را در ۱۵ دقیقه شارژ کند، در حالی که با ۱۵ دقیقه دیگر به ۵۷ درصد می رسید.

شارژ کامل ۱ ساعت و ۱۶ دقیقه زمان نیاز دارد که یک ربع از آیفون ۱۴ سریع‌تر است اما مثلا برای مقایسه با وان پلاس ۱۱ باید گفت خیلی خیلی کندتر است.

بیشتر بخوانید:منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب