uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

تماشا کنید: آزمون دوام گلکسی S23 اولترا سامسونگ

0 8

سامسونگ اخیرا پرچم‌داران سال ۲۰۲۳ خود را معرفی و به بازار عرضه کرده است. حالا ویدیوی آزمون دوام گلکسی S23 اولترا منتشر شده که استحکام آن را در برابر تست‌های مختلف نشان می‌دهد.

گلکسی S23 اولترا هرچند با طراحی تکراری معرفی شد و از این جهت انتقاداتی را در پی داشت اما به نظر می‌رسد از نظر دوام یک گوشی مستحکم است. یک یوتیوبر سرشناس به نام زک از کانال JerryRigEverything اقدام به تست این گوشی تحت آزمون‌های مختلف کرده که نتایج آن را در ویدیوی بالا مشاهده می‌کنید. ‌

بد نیست بدانید که سال گذشته گوشی گلکسی S22 اولترا از تست‌های دوام سربلند بیرون آمد و به همین خاطر انتظار می‌رفت که گلکسی S23 اولترا حتی بهتر از آن عمل کند‌. سامسونگ امسال از شیشه محافظه گوریلا گلس ویکتوس ۲ روی این گوشی استفاده کرده است که گفته می‌شد پوشش بسیار مقاومی است.

با این حال، ویدیوی امروز نشان می‌دهد که این پوشش چندان در برابر خراش مقاوم نیست و درست مثل نسل قبل از همان سطح ۶ معیار Mohs شروع به خراش برداشتن می‌کند و در سطح ۷ خراش‌های عمیق‌تری برمی‌دارد. البته کورنینگ پیش از این گفته بود بهبود اصلی گوریلا گلس ویکتوس ۲ در مقاومت دربرابر ضربه خواهد بود.

هرچند نمایشگر گلکسی S23 اولترا و بدنه فلزی آن در برابر خراش مقاوم نیستند، اما این گوشی در تست‌های دیگر آزمون دوام استحکام بیشتری از خود نشان داده و در برابر خم شدن و شعله آتش آسیب جدی متحمل نشد. البته از یک گوشی رده بالا با قیمت حدود ۱۲۰۰ دلار نیز انتظار چنین عملکرد می‌رفت و البته اگر دوست ندارید که این گوشی گران‌قیمت در اثر برخورد با اشیا خارجی خراش برندارد حتما توصیه می‌شود که از کیس و پوشش نمایشگر برای آن استفاده کنید.


منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب