uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

خودرو اقتصادی آریا با موتور پیشرفته میتسوبیشی در سال ۱۴۰۲ عرضه می‌شود

0 10


مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه این شرکت جهت تولید خودرو اقتصادی آریا با موتور قدرتمند میتسوبیشی ۲۰۰۰ سی‌سی در سال آینده خبر داد.

«محمدعلی تیموری»، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، ضمن اعلام این خبر بیان داشت: «بخش عمده‌ای از قطعات داخلی این محصول با یکی از جدیدترین موتور‌های روز دنیا و تریم متفاوت، در پلاسکو کار سایپا تولید می‌شود».

بیشتر بخوانید: محموله خودروهای وارداتی سایپا به زودی به کشور می‌رسد

تولید خودرو اقتصادی آریا با موتور میتسوبیشی

تیموری در ادامه افزود: «سال گذشته گروه سایپا ۴۴ هزار میلیارد تومان درآمد فروش داشت که این عدد پایان امسال به ۱۰۰ هزار میلیارد تومان خواهد رسید و بر اساس برنامه تعیین‌شده این عدد در سال آینده به ۱۵۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد».

خودرو اقتصادی آریا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، در ادامه به عرضه ۸ محصول جدید در سال آینده اشاره داشته و اعلام کرد: «این موضوع نیاز به توان بالا در حوزه تحقیق و توسعه دارد؛ به نحوی که باید هم‌زمان با چندین شرکت معتبر داخلی و خارجی برای تولید قطعات در کوتاه‌ترین زمان همکاری کرد».

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص تولید خودرو اقتصادی آریا توسط سایپا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب