uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

قیمت گوشی‌های گلکسی A54 و A34 فاش شد؛ افزایش قیمت قابل توجه نسبت به محصولات نسل قبل

0 17


پس از اینکه سامسونگ در روزهای گذشته گوشی‌های گلکسی اس ۲۳ خود را روانه بازار کرد اکنون نوبت به عرضه گوشی‌های میان‌رده در سری گلکسی A رسیده است. امروز اطلاعاتی از قیمت دو گوشی گلکسی A54 و گلکسی A34 منتشر شد که نشان می‌دهد نسبت به دو گوشی گلکسی A53 و A33 با یک افزایش قیمت قابل توجه روبرو هستیم.

براساس اطلاعات در دسترس سامسونگ قصد دارد نسل جدید از گوشی‌های میان‌رده خود در سری گلکسی A را در ماه مارس پیش‌رو معرفی و عرضه کند. به نظر می‌رسد فعلاً دو گوشی گلکسی A54 و گلکسی A34 برای عرضه جهانی آماده شده‌اند؛ چرا که پس از دریافت مجوزهای گوناگون در روزهای گذشته امروز اطلاعاتی از قیمت نسخه‌های مختلف آن‌ها در دسترس قرار گرفت. این اطلاعات نشان می‌دهد که سامسونگ برای این محصولات خود یک افزایش قیمت قابل توجه در نظر گرفته است.

براساس اطلاعات موجود در این گزارش گوشی گلکسی A34 5G قرار است در دو پیکربندی مختلف روانه بازار شود. نسخه مجهز به شش گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و نسخه مجهز به هشت گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی. سامسونگ قصد دارد نسخه پایه از این گوشی را با قیمتی در بازه ۴۱۰ تا ۴۳۰ یورو عرضه کند. برای نسخه قدرتمندتر و مجهز به هشت گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی نیز قیمتی در بازه ۴۷۰ تا ۴۹۰ یورو در نظر گرفته شده است.

همچنین قرار است گوشی گلکسی A54 نیز در دو پیکربندی مختلف به دست علاقه‌مندان برسد. نسخه پایه از این گوشی دارای هشت گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است و برای آن قیمتی در بازه ۵۳۰ تا ۵۵۰ یورو در نظر گرفته شده است. نسخه قدرتمندتر نیز به هشت گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده است و قرار است با قیمتی در بازه ۵۹۰ تا ۶۱۰ یورو عرضه شود.

در بخش دیگری از این گزارش اعلام شده است که سامسونگ قصد دارد گوشی گلکسی A34 را در رنگ‌های سبز، سفید، بنفش و خاکستری-مشکی عرضه کند. عرضه گوشی گلکسی A54 نیز قرار است در رنگ‌های سبز، نقره‌ای، بنفش و مشکی-خاکستری رخ دهد.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب