uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

نسخه محدود BMW M گلکسی S23 اولترا معرفی شد

0 10
سامسونگ اخیرا گوشی گلکسی S23 اولترا را با مشخصات بسیار رده‌بالا معرفی کرد و حالا نسخه محدود BMW M آن را رونمایی کرده است. این نسخه از نظر ظاهری تغییراتی نسبت به نسخه اصلی دارد و البته گران‌تر از آن است.

نسخه محدود BMW M گلکسی S23 اولترا

نسخه BMW M گلکسی S22 اولترا، در کره جنوبی با برچسب قیمت حدود ۱۳۰۰ دلار معرفی شده که در مقایسه با قیمت نسخه اصلی کمی بالاتر است. پیش‌سفارش این نسخه تا تاریخ ۲۲ بهمن‌ماه قابل‌دسترس خواهد بود و فقط هزار نسخه از آن عرضه شده است. بنابراین علاقمندانی که می‌خواهند آن را بخرند هرچه زودتر باید اقدام کنند. این نسخه فقط در ترکیب حافظه ۱۲/۵۱۲ گیگابایتی عرضه شده است.

Galaxy S23 Ultra BMW M

در رابطه با تفاوت بین نسخه اصلی و BMW M گلکسی S23 اولترا باید بگوییم که از نظر سخت‌افزاری تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد و فقط چند تغییر جزئی در بسته‌بندی و شکل ظاهری آن ایجاد شده است. جعبه این‌ گوشی با الهام از برند BMW طراحی شده و در داخل آن یک کیس سخت وجود دارد که با الهام از خودروی کلاسیک BMW M3 E30 ساخته شده و طراحی خاصی دارد. شش برچسب نیز در داخل جعبه ارائه شده که نشانگر شش دوره تاریخی BMW است. در ضمن، انیمیشن مربوط به بوت نسخه محدود گلکسی S23 نیز با الهام از خودروی BMW M3 طراحی شده است. ‌

در ضمن کاربرانی که شانس خرید نسخه محدود BMW M گلکسی S23 اولترا را داشته باشند می‌توانند از بین چند وسیله دیگر که شامل یک ساعت آنالوگ، یک عینک آفتابی، یک پوستر و چند مورد دیگر می‌شود به اختیار خود انتخاب کنند.


منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب