uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

نتایج تست باتری و سرعت شارژ گوشی گلکسی S23 اولترا منتشر شد

0 16


به تازگی نتایج تست باتری و سرعت شارژ گوشی گلکسی S23 اولترا سامسونگ منتشر شده است. به نظر می‌آید پرچم‌دار جدید سامسونگ با کسب امتیازات مناسب توانسته بالاتر از گوشی‌های گلکسی S22 اولترا و آیفون ۱۴ پرومکس در جدول رده‌بندی قرار بگیرد. برای مشاهده نتایج تست باتری گوشی پرچم‌دار سامسونگ، ادامه این مطلب از شهر سخت افزار را بخوانید.

گلکسی S23 اولترا توانسته در تست دوام باتری امتیاز ۱۲۶ ساعت را کسب کند و با ۱۸ ساعت اختلاف S22 اولترا را پشت سر بگذارد. در واقع پرچم‌دار سامسونگ رکورد ۴ ساعت دوام بیشتر در وب‌گردی، ۵ ساعت دوام بیشتر در پخش ویدیو و ۷ ساعت هم دوام بیشتر در مکالمه را نسبت به نسل قبلی ثبت کرده است.

این در حالی است که S23 اولترا نمایشگری با همان وضوح و اندازه و باتری با همان ظرفیت S22 اولترا دارد. اما گلکسی S23 اولترا پا را فراتر از این گذاشته و توانسته آیفون ۱۴ پرو مکس را که یکی از بهترین گوشی‌ها از لحاظ ماندگاری شارژ هست را پشت سر بگذارد.

نتایج تست گلکس اس 23 اولترا

گوشی پرچم‌دار کره‌ای توانسته به صورت کلی ۵ ساعت امتیاز بیشتری از آیفون ۱۴ پرو مکس دریافت کند. در واقع این گوشی با ثبت رکورد ۱۲ ساعت عملکرد بهتر در مکالمه، ۲ ساعت عملکرد ضعیف‌تر در بخش وب‌گردی و ۱ ساعت هم عملکرد ضعیف‌تر در پخش ویدیو نسبت به نماینده اپل در جایگاه بهتری قرار دارد.

تست شارژ  گلکس اس 23 اولترا

به عبارتی دیگر، عملکرد استثنائی S23 اولترا در مکالمه بوده که باعث شده این گوشی بتواند آیفون ۱۴ پرو مکس را شکست دهد. سرعت شارژ شدن گلکسی S23 اولترا از نسل قبل بهتر شده است.

گوشی S23 اولترا با استفاده از شارژر ۴۵ واتی در مدت ۳۰ دقیقه تا ۶۸ درصد شارژ می‌شود که ۸ درصد سریع‌تر از نسل قبلی پرچم‌دار سامسونگ است. همچنین شارژ ۱۰۰ درصد باتری این گوشی در مدت زمان ۵۹ دقیقه انجام شد. نکته‌ جالب اینجاست که گلکسی S22 اولترا با استفاده از شارژر ۲۵ واتی، سریع‌تر از S23 اولترا شارژ می‌شود.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب