uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

برگزاری یک همایش ملی درباره بنیادهای فلسفی علوم انسانی و اجتماعی

0 24همایش ملی «بنیادهای فلسفی علوم انسانی و اجتماعی (۱)؛ مبانی انسان‌شناختی» در روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، همایش ملی «بنیادهای فلسفی علوم انسانی و اجتماعی (۱)؛ مبانی انسان‌شناختی» با همکاری و حمایت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مؤسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی و پردیس البرز دانشگاه تهران در روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. 

محورهای این همایش عبارتند از: چیستی و پیدایش انسان و نسبت آن با علوم انسانی، ویژگی‌های انسان و نسبت آن با علوم انسانی و سرنوشت انسان و نسبت آن با علوم انسانی.

فرهیختگان، پژوهشگران و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت حضوری و مجازی در این همایش شرکت کنند و برای شرکت کنندگان حضوری در همایش گواهی صادر می‌شود. 

بنابر اعلام روابط عمومی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، لینک شرکت کنندگان مجازی از طریق آدرس زیر امکان‌پذیر است:

شرکت در همایش ملی «بنیادهای فلسفی علوم انسانی و اجتماعی (۱)؛ مبانی انسان‌شناختی»

همچنین این همایش ۲۵ بهمن ماه در تهران، خیابان نوفل لوشاتو، کوچه شهید آراکلیان و ۲۶ بهمن ماه در قم، بلوار شهید صدوقی، خیابان حضرت ابوالفضل(ع)، خیابان دانش، کوچه دانش ۳، پلاک ۷۱ برگزار می‌شود.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب