uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

مایکروسافت برنامه‌های آفیس را به هوش مصنوعی ChatGPT مجهز می‌کند

0 14


مایکروسافت پس از ادغام هوش مصنوعی ChatGPT با موتور جستجوی بینگ به سراغ برنامه‌های Office مانند ورد، پاورپوینت و اوت‌لوک رفته تا این مجموعه محبوب را به هوش مصنوعی ChatGPT مجهز کرده و در ماه آینده میلادی به دست کاربران خود برساند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده مایکروسافت قصد دارد در روزهای آینده جزئیات مربوط به ادغام هوش مصنوعی و مدل Prometheus به مجموعه آفیس را اعلام کند. به نظر می‌آید در ماه مارس (اسفند) نسخه جدید آفیس مجهز به هوش مصنوعی از راه می‌رسد. 

اطلاعات قبلی نشان می‌دهد مدل‌های‌ هوش مصنوعی ChatGPT در اوت‌لوک برای بهبود نتایج جست‌وجو در کنار ویژگی‌هایی برای پیشنهاد پاسخ به ایمیل‌ها و ادغام سند ورد برای بهبود نوشتن متن آزمایش شده‌اند. مایکروسافت از سرویس Azure OpenAI و GPT نیز برای ایجاد ایمیل‌های فروش استفاده می‌کند.

مدل جدید هوش مصنوعی مایکروسافت که مبتنی بر نسل بعدی مدل OpenAI است، موتور جستجوی بینگ را متحول می‌کند و حالا مایکروسافت می‌خواهد چنین کاری را برای برنامه‌های آفیس انجام دهدمنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب