uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

ارتش آمریکا یک UFO هشت ضلعی را در آسمان این کشور سرنگون کرد

0 15


در طول هفته گذشته نیروی هوایی آمریکا مجبور شده سه شی ناشناس پرنده یا همان UFO را بر فراز حریم این کشور و کانادا سرنگون کند. این اشیا ناشناس برخلاف بالن جاسوسی چینی که آن هم هفته گذشته سرنگون شد، منشا نامشخصی دارند و تعلق داشتن آن‌ها به دولت خاصی تایید نشده است.

یک شی پرنده دیگر در آسمان آمریکا شناسایی و توسط جنگنده‌های این کشور منهدم شده است. این برای چهارمین بار در طول یک هفته است که یک UFO در آسمان آمریکا دیده و ساقط شده است. پرنده ناشناس چهارم بر فراز دریاچه هورون در مرز آمریکا و کانادا مورد حمله قرار گرفته است.

در همین رابطه بخوانید:

– UFO ها از کجا می‌آیند؛ پنتاگون احتمال حضور بیگانگان فضایی در زمین را رد نکرد

– تایید مشاهده ۴۰۰ مورد UFO توسط ارتش آمریکا از سوی پنتاگون

سرنگونی UFO ها توسط نیروی هوایی آمریکا

ژنرال نیروی هواوی آمریکا، گلن ون‌هرک که مسئولیت حفاظت از حریم هوایی این کشور را بر عهده دارد، می‌گوید ارتش هنوز نتوانسته هویت این شی پرنده را مشخص کند. این UFO از شی مشاهده شده در هفته گذشته که شکلی استوانه‌ای داشت متفاوت است و بر اساس گزارش‌ها، هشت ضلعی بوده است. 

ون‌هرک احتمال منشا فرازمینی برای این اشیا پرنده را رد نکرده و ارائه اطلاعات بیشتر و فهم هویت آن‌ها را مسئولیت نهادهای اطلاعاتی آمریکا دانسته است. با این وجود ارتش گفته نشانه‌ای مبنی بر فضایی بودن این UFO ها پیدا نکرده است. 

یکی از مقامات آمریکایی گفته شی پرنده مشاهده شده بر فراز دریاچه هارون هشت ضلعی بوده و رشته‌هایی از آن آویزان بوده‌اند. اکنون آمریکایی‌ها به غیر از بالن جاسوسی چینی، سه UFO را سرنگون کرده‌اند. همه این اشیا پرنده توسط ارتش این کشور جمع‌آوری می‌شوند تا اطلاعات بیشتری در مورد آن‌ها به دست آید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب