uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

ارسال عکس با کیفیت اصلی در واتس‌اپ ممکن خواهد شد؟

0 11


به گزارش رایااستور، به تازگی و با افزایش محدودیت ارسال فایل از ۱۰۰ مگابایت به ۲ گیگابایت انتظار داشتیم که ارسال عکس با کیفیت اصلی هم به زودی به این پیام‌رسان اینترنتی اضافه شود. خبر خوب این است که ارسال عکس با کیفیت در واتس اپ وب و موبایل ممکن خواهد شد.

ارسال عکس با کیفیت در واتس اپ وب و موبایل

نسخه وب پیام رسان واتس‌اپ بالاخره به ما این امکان را می دهد که عکس‌ها را بدون افت کیفیت از کامپیوتر شخصی به دستگاه‌های دیگر ارسال کنیم.

واتس‌اپ قبلا با گنجاندن این ویژگی در نسخه بتای موبایل، اولین گام را برای عرضه آن برداشته است. اکنون و به گفته WABetaInfo، توسعه دهندگان در حال کار بر روی آوردن این ویژگی به واتس‌اپ وب هستند.

ارسال عکس با کیفیت اصلی در واتس‌اپ ممکن خواهد شد؟
ارسال عکس با کیفیت اصلی در واتس‌اپ ممکن خواهد شد؟

در آپدیت جدید گزینه تازه‌ای در منوی ارسال تصویر مشاهده می‌شود. جایی که کاربر می تواند در حین ارسال تصویر بین کیفیت “استاندارد” و “HD” یکی را انتخاب کند. گزینه دوم به کاربر این امکان را می دهد که عکس ها را با بالاترین وضوح ممکن ارسال کند، بدون افت کیفیت.

در حال حاضر تصاویری که از طریق واتس اپ ارسال می کنیم، فشرده می‌شوند. به همین دلیل است که کیفیت همیشه بهترین نیست. این امر به ویژه هنگام مقایسه تصویر اصلی با تصویر ارسالی مشهود است. با ارائه ویژگی جدید، این مشکل دیگر وجود نخواهد داشت و کاربران می توانند عکس های خود را با کیفیت بالا با دوستان و خانواده خود از طریق واتس اپ به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر، این ویژگی هنوز در حال توسعه است و هنوز برای همه کاربران واتس‌اپ وب قابل دسترسی نیست. با این حال، مدت زیادی طول نمی کشد تا توسعه دهندگان عرضه این قابلیت برای همه کاربران را ارائه دهند.

بیشتر بخوانید:منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب