uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

برگزاری مسابقه دانشجویی نانو در تیر سال ۱۴۰۲

0 16دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو از تیرماه سال آینده برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دوازدهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو به عنوان رقابت علمی بزرگ‌ با موضوع علم و فناوری، با هدف آموزش، رقابت و کسب و کار در تیرماه سال ۱۴۰۲ در سه مرحله با همکاری بنیاد آموزش فناوری نانو و بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

این رقابت با حضور دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در جهت شناسایی نخبگان نانویی کشور و همچنین ارتقای سطح گفتمان علم و فناوری نانو در دانشگاه‌ها خواهد بود، بر این اساس برگزیدگان این مسابقه از جوایز ویژه شامل امتیاز بنیاد ملی نخبگان، مدال مسابقه، مجوز ورود به نانو استارت‌آپ، مجوز ورود به شبکه مدرسان فناوری نانو، گرنت پژوهشی، گرنت آموزشی و وجه نقد برخوردار می‌شوند.

برگزیدگان همچنین مشمول دریافت مدال طلا، نقره و برنز مسابقه ملی فناوری نانو و اهدای بیش از یک میلیارد ریال جوایز نقدی و گرنت پژوهشی خواهند شد.

مرحله نخست دوازدهمین مسابقه ملی نانو از اول تا ۳ تیرماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار می‌شود و ۳۰۰ نفر برتر این مرحله، وارد مرحله دوم می‌شوند. این نفرات در مرحله دوم که به صورت حضوری در روز ۳۰ تیرماه ۱۴۰۲ در حوزه‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد، با یکدیگر به رقابت علمی می‌پردازند.

۳۰ نفر برتر این مرحله (۱۵ نفر برتر مقطع کارشناسی و ۱۵ نفر برتر مقاطع تحصیلات تکمیلی) به مرحله سوم یا کمپ توانمندسازی و رقابت عملی راه خواهند یافت. رتبه‌بندی نهایی برگزیدگان مسابقه پس از پایان مرحله سوم مشخص خواهد شد.

به نقل از ستاد نانو، شرکت در این مسابقه محدودیت رشته و مقطع تحصیلی ندارد و منابع آن به صورت مشخص در سایت آموزش فناوری نانو قابل‌ مشاهده است.

انتهای پیاممنبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب