uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

توقف تولید پژو ۲۰۶ تا پایان سال ۱۴۰۱ [+جایگزین احتمالی]

0 14


با اعلام سیاست گروه صنعتی ایران خودرو در راستای توسعه و عرضه محصولات جدید و به روز، تا پایان سال ۱۴۰۱ توقف تولید پژو ۲۰۶ به انجام خواهد رسید.

باتوجه به تدوین سیاست‌های گروه صنعتی ایران خودرو در راستای طرح تحول کیفیت محصولات از بهمن ماه سال گذشته و اجرای آن در راستای عمل به دستورات هشت ماده‌ای رییس جمهور، توقف تولید محصولات قدیمی و جایگزینی آن‌ها با خودروهای به‌روز و جدید مورد توجه این خودروساز بزرگ کشور قرار گرفته تا حداکثر رضایتمندی مشتریان را تامین کنند.

در همین زمینه، امسال دو خودروی سمند و پژو ۴۰۵ از خط تولید خارج شدند و این بار هم توقف تولید پژو ۲۰۶ مورد توجه قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: نتایج قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو بهمن ۱۴۰۱ منتشر شد

توقف تولید پژو ۲۰۶ تا پایان سال ۱۴۰۱

مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، دو خودروی پژو ۲۰۷ مجهز به موتور TU3 و خودرو اقتصادی TF21 که در سال آینده به تولید انبوه خواهند رسید، به عنوان جایگزین ۲۰۶ درنظر گرفته شده‌اند شد.

توقف تولید پژو 206

بنابراین این محصول که در شمار محصولات پرطرفدار ایران خودرو قرار دارد، در اسفندماه سال جاری و پس از تحقق تعهدات به مشتریان با توقف تولید خود روبرو خواهد شد.

لازم به ذکر است که گروه صنعتی ایران خودرو به دنبال اجرای طرح تحول کیفیت محصولات، امسال در حوزه خودروی سواری از دو محصول جدید رونمایی کرده که طبق برنامه در سال آینده به مرحله تولید انبوه می‌رسند و همچنین با توسعه و بهبود محصولات فعلی اهداف کلان صنعت خودروسازی کشور را دنبال می‌کند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص توقف تولید پژو ۲۰۶ و جایگزین انتخاب شده آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب