uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

شروع ثبت نام برای اختصاص هدیه ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان برای پدرانی که در روز پدر صاحب فرزند شده اند

0 16


با دستور وزیر ارتباطات صورت گرفت؛

پیرو اعلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر اختصاص ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان به پدرانی که در روز پدر مصادف با میلاد حضرت علی علیه السلام (۱۵ بهمن ماه) صاحب فرزند شده اند، از امروز (دوشنبه) به مدت دو هفته، ثبت نام برای اختصاص این هدیه از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در دسترس است.

به گزارش «نبض فناوری»، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد، پیرو دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختصاص بسته هدیه یکصد گیگ اینترنت رایگان به عنوان هدیه پدرانی که در روز میلاد حضرت علی علیه السلام (۱۵ بهمن مصادف با ۱۳ رجب امسال) صاحب فرزند شده اند، به اطلاع می رساند با همکاری سازمان ثبت احوال کشور، سرویس مورد نظر در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس www.my.gov.ir قرار داده شده است.
پدران گرامی مشمول این طرح می توانند از امروز (دوشنبه ۲۴ بهمن) به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه دولت هوشمند، با تایید شماره تلفن همراه خود که بر اساس کد ملی پدر در سامانه نشان داده شده است، نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.
لازم به این توضیح است که پس از پایان مهلت ثبت نام، بسته اینترنت هدیه فعال خواهد شد.
مراحل ثبت نام برای پدرانی که در روز ۱۵ بهمن امسال مصادف با میلاد مبارک حضرت علی علیه السلام و روز پدر، صاحب فرزند شدند برای دریافت هدیه ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان وزارت ارتباطات در کلیپ زیر شرح داده شده است.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب