uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

پژو ۲۰۷i تیپ ۵ رسما معرفی شد [+زمان عرضه، قیمت و تصاویر]

0 19


پژو ۲۰۷i تیپ ۵ توسط ایران خودرو معرفی شد. نکته عجیبی که در این مدل خودرو وجود دارد، تعداد آپشن‌های کمتر آن نسبت‌ به دیگر مدل‌های همین خودرو است.

پژو ۲۰۷i تیپ ۵ با کاهش آپشن‌ها نسبت‌ به مدل‌های دیگر ۲۰۷ توسط شرکت ایران خودرو معرفی شد. تولید و عرضه این مدل ۲۰۷ با اعلام خبر توقف تولید پژو ۲۰۶ همراه شد و این هاچبک پرطرفدار نیز مانند پژو ۴۰۵ و پراید ۱۳۱ به خاطره‌ها پیوست. براساس حدس و گمان‌ها، انتظار می‌رود پژو ۲۰۷i جدید از فروردین سال ۱۴۰۲ با قیمتی بیشتر از ۲۰۶ تیپ ۵ وارد بازار شود.

بیشتر بخوانید: نتایج قرعه کشی پیش فروش ایران خودرو بهمن ۱۴۰۱ منتشر شد

پژو ۲۰۷i تیپ ۵ با آپشن‌های کمتر معرفی شد

گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا نسخه کم آپشن و پایه پژو ۲۰۷ را با نام تیپ ۵ به بازار عرضه کند. پژو ۲۰۷ از نظر امکانات و تریم داخلی متفاوت با نسخه‌های رایج این هاچ بک کلاس B است.

با اعلام خبر توقف تولید پژو ۲۰۶ مشخص شد که ایران خودرو می‌خواهد تا به نوعی این خودرو را در خط تولیدش نگه دارد. پژو ۲۰۷ تیپ ۵ تفاوتی در بحث فنی ندارد و بیشتر در بخش تریم داخلی و سطح امکانات رفاهی با نسخه‌های رایج متفاوت است.

پژو 207i تیپ 5 با آپشن‌های کمتر رسماً معرفی شد

امکانات، زمان عرضه و جدول مشخصات پژو ۲۰۷ تیپ ۵

۲۰۷ آی تیپ ۵ به دو کیسه هوا، ترمز ABS، EBD، فرمان هیدرولیک، تهویه اتوماتیک، رینگ فولادی ۱۴ اینچی، چراغ روشنایی روز، شیشه‌های برقی جلو و عقب، آینه برقی با گرمکن، صندلی های تاشو عقب، بلوتوث و… مجهز است. این خودرو در بحث طراحی کابین با پژو ۲۰۶ برابر بوده و قالب داشبورد آن مانند ۲۰۷i فعلی نیست. برای همین امکاناتی مانند دوربین عقب، کروز کنترل، نمایشگر لمسی و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان در این تیپ ۲۰۷i دیده نمی‌شود.

پژو ۲۰۷ تیپ ۵ احتمالاً از ابتدای سال ۱۴۰۲ به بازار عرضه می‌شود. این خودرو قیمتی بیشتر از ۲۰۶ تیپ ۵ دارد و قرار است تا با قیمتی کمتر از ۲۰۷ دنده‌ای فعلی به بازار بیاید. هنوز ایران خودرو به صورت رسمی اعلام نکرده است که چه زمانی پیش فروش تیپ پایه ۲۰۷ تیپ ۵ آغاز می‌شود. اما احتمال دارد تا اولین پیش فروش این خودرو تا پایان ساری جاری انجام شود.

پژو 207i تیپ 5 با آپشن‌های کمتر رسماً معرفی شد

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درخصوص پژو ۲۰۷i تیپ ۵ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب