uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

یک قابلیت مخفی در صفحه قفل گوشی های سامسونگ که از آن خبر ندارید

0 13


سامسونگ قابلیت جدید مخفی را در بخش صفحه قفل (Lock Screen) رابط کاربری One UI 5.0 قرار داده است. قابلیت مذکور که Touch and Hold Edit نام دارد این امکان را به کاربران می‌دهد تا بدون رفتن به صفحه تنظیمات گوشی خود بتوانند تغییراتی در صفحه اصلی دستگاه ایجاد کنند.

این اواخر سامسونگ روی بهبود رابط کاربری One UI خود متمرکز بوده و قابلیت‌های کاربردی را بدان افزوده است. اما برخی از این قابلیت ها از دید بسیاری از کاربران پنهان مانده است. یکی از این قابلیت‌ها که با آپدیت One UI 5.0 ارائه شده، Touch and Hold Edit نام دارد و به کاربران اجازه می‌دهد بدون رفتن به صفحه تنظیمات گوشی خود تغییراتی در صفحه اصلی دستگاه ایجاد کنند.

به لطف این قابلیت مخفی در صفحه قفل گوشی های سامسونگ، کاربران می‌توانند اطلاعات بیشتری را روی این صفحه به‌نمایش بگذارند. به‌طور مثال می‌توان اطلاعات تماس مخاطب خاص خود را به این صفحه اضافه کرد تا بتوانید فوراً با او تماس گرفت.

اما برای فعال سازی این قابلیت ابتدا وارد صفحه تنظیمات گوشی شده و به قسمت Lock Screen بروید. در ادامه گزینه Touch and Hold Edit را فعال کنید. اکنون کار تمام است. 

برای بهره‌مندی از ویژگی‌های Touch and Hold Edit پس از ظاهر شدن صفحه قفل در یک بخش خالی از صفحه انگشت خود را فشار دادعه و نگه دارید. پس از آن قادر خواهید بود که عناصر مختلف صفحه را ویرایش کنید. به‌طور مثال امکان تغییر ظاهر ساعت این صفحه با لمس آن وجود خواهد داشت.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب