uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

جلسه بررسی کیفیت شبکه‌ی ارتباطی همراه و ثابت با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد

0 16


جلسه بررسی کیفیت شبکه‌ی ارتباطی همراه و ثابت در کشور با حضور وزیر ارتباطات برگزار شد. در این جلسه چه تصمیماتی گرفته شده است؟

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته با تشکیل یک جلسه با مدیران اپراتورهای تلفن‌همراه و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت، به بررسی کیفیت شبکه‌ی ارتباطی همراه و ثابت پرداخت. وزیر ارتباطات در این جلسه از الزام بهبود تجربه‌ی کاربری مردم در حوزه ارتباطی صحبت کرد. جزئیات جلسه وزیر ارتباطات و نتیجه این جلسه را در ادامه مطلب بخوانید.

بیشتر بخوانید: مدیر رگولاتوری: کیفیت پایین اینترنت تصور واهی مردم است!

جلسه بررسی کیفیت شبکه‌ی ارتباطی همراه و ثابت برگزار شد

جلسه‌ی بررسی کیفیت شبکه‌ی ارتباطی همراه و ثابت با حضور مدیران اپراتورهای تلفن‌همراه و شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات اینترنت ثابت (FCP) روز گذشته (۲۴ بهمن) برگزار شد. به‌گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر ارتباطات در این جلسه بر لزوم بهبود تجربه‌ی کاربری مردم در حوزه ارتباطی تأکید کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در‌این‌باره گفت:

باید با کار و تلاش مجدانه‌ی خانواده‌ی ارتباطات، تجربه‌ی کاربری‌ مردم عزیزمان را در حوزه‌ی ارتباطی چه همراه و چه ثابت بهبود ببخشیم.

جلسه بررسی کیفیت شبکه‌ی ارتباطی همراه و ثابت برگزار شد

او در‌ ادامه افزود: «باید تلاش کنیم تا با ارتقای کیفیت و سرعت خدمات ارتباطی در کشور و بهبود تجربه‌ی کاربری‌ هموطنان، وظیفه‌ی خود در خدمت‌رسانی به مردم عزیزمان را ادا کنیم.»

همچنین، زارع‌پور خواستار حل مشکلات موجود در حوزه‌ی اینترنت شد و توضیح داد:

هر‌ساله در پایان سال استفاده مردم از اینترنت بیشتر می‌شود و باید همه پای‌ کار باشند تا ضمن حفظ پایداری شبکه و حل مشکلات موجود، روز‌به‌روز بر کیفیت و سرعت ارتباطات در کشور بیفزاییم.

او از برگزاری جلساتی برای تحقق این هدف خبر داد و اعلام کرد: «در هفته‌های آتی، جلسات مشابهی را برگزار خواهیم کرد تا به‌صورت اجرایی و عملیاتی روند حل مشکلات و ارتقای کیفیت زیرساخت‌های ارتباطی کشور را دنبال کنیم.»

در این جلسه، مدیران اپراتورهای تلفن‌همراه و شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات اینترنت ثابت (FCP) نیز از وضعیت فعلی شبکه‌ی ارتباطی خود گزارش‌هایی ارائه دادند و سپس برنامه‌های توسعه‌ای خود و مشکلات پیش رو را تشریح کردند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره بررسی کیفیت شبکه‌ی ارتباطی همراه و ثابت چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب