uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

عرضه ۳۰ هزار خودرو تا پایان سال توسط ایرانخودرو در بورس کالا!

0 14


شرکت ایران‌خودرو قصد عرضه ۳۰ هزار خودرو تا پایان سال جاری را در بورس کالا دارد. این خودروها شامل محصولات پرفروش و پرطرفدار این شرکت می‌شود.

شرکت ایران‌خودرو تصمیم گرفته که تا پایان امسال در مجموع چیزی بالغ بر ۲۹۵۰۰ خودرو در بورس کالا برای فروش ارائه کند. این تعداد خودرو غالباً از محصولات پرطرفدار این خودروساز است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید: نخستین تعمیرگاه خودرو مخصوص بانوان راه‌اندازی شد

جزئیات عرضه ۳۰ هزار خودرو تا پایان سال از سوی ایران خودرو

مطابق با جدولی که از سوی گروه صنعتی ایران خودرو منتشر شده است، در طول پنج هفته باقی مانده از سال جاری، ۲۰۰۰ دستگاه تارا دستی، ۲۰۰۰ دستگاه تارا اتومات، ۳۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ تیپ ۵، ده‌هزار دستگاه پژو ۲۰۷ اکسل کاسه‌ای، ۲۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتومات سقف‌فلزی، ۵۰۰۰ دستگاه دناپلاس دستی، ۳۰۰۰ دستگاه دناپلاس توربو اتومات و ۲۰۰۰ دستگاه هایما تا پایان سال جاری در بورس کالا برای فروش ارائه خواهند شد.

عرضه 30 هزار خودرو تا پایان سال

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص عرضه ۳۰ هزار خودرو تا پایان سال از سوی ایران خودرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب