uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

نحوه دریافت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ویژه پدران اعلام شد

0 15


وزیر ارتباطات پیش از این وعده تخصیص اینترنت رایگان برای پدران داده بود. اما نحوه دریافت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ویژه پدران چگونه است؟

مردانی که در روز ۱۵ بهمن مقارن با روز پدر صاحب فرزند شده باشند از روز ۲۴ بهمن به مدت دو هفته می‌توانند جهت دریافت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت هدیه رایگان اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: کارزار جبران خسارت قطعی اینترنت در روز کنکور به راه افتاد

نحوه دریافت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ویژه پدران

وزیر ارتباطات پیش از این قول داده بود که با همکاری سازمان ثبت احوال به پدرانی که در روز پدر صاحب فرزند شده‌اند ۱۰۰ گیابایت اینترنت هدیه رایگان اختصاص یابد. ثبت نام جهت دریافت این هدیه از روز گذشته و از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در دسترس است.

پدران می‌توانند با مراجعه به سامانه دولت هوشمند و با تایید شماره تلفن همراه خود که براساس کد ملی پدر در سامانه نشان داده می‌شود درخواست دریافت اینترنت رایگان را ثبت کنند.

نحوه دریافت 100 گیگابایت اینترنت ویژه پدران اعلام شد

بر این اساس آن‌ها پس از مراجعه به پنجره ملی خدمات، وارد سامانه می‌شوند. پس از احراز هویت با کلیک روی گزینه‌ای که مشخص شده به بخش دوم می‌روند. در اینجا باید کد ملی فرزند تازه متولدشده را انتخاب کنند، همچنین شماره تلفن همراهی را که می‌خواهند از طریق آن از این هدیه استفاده کنند انتخاب کرده و روی دکمه ارسال اطلاعات کلیک کنند. پس از پایان مدت دو هفته‌ای ثبت نام، این بسته اینترنتی فعال خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره نحوه دریافت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ویژه پدران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان گذاشته و اخبار فناوری را با ما دنبال کنید.منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب