uppertech
اخبار علمی و فناوری، راهنمای خرید، بررسی، آموزشی

شارژر GaN شیائومی با سه خروجی و توان ۶۷ واتی معرفی شد

0 13
شیائومی از یک شارژر جدید GaN (گالیوم نیترید) رونمایی کرد. این شارژر با نام رسمی Xiaomi GaN Charger 67W معرفی شده و دارای شماره مدل A07ZM می‌باشد. این آداپتور از دو درگاه USB Type-C و یک پورت USB Type-A بهره می‌برد.

شارژر جدید شیائومی از ماده گالیوم نیترید به جای سیلیکون استفاده می‌کند و با ابعاد ۵۳ در ۲۸ در ۵۳.۹ میلی‌متر یکی از کوچکترین آداپتورهای شارژ سریع بازار است. به‌علاوه، این شارژر یک پین تاشو داشته و به‌همراه یک کابل ۱.۵ متری USB Type-C to Type-C عرضه شده است. این کابل مثل خود آداپتور به رنگ سفید می‌باشد.

آداپتور جدید شیائومی از استاندارد شارژر اختصاصی این شرکت (تا ۶۷ وات) و استاندارد USB PD (تا ۶۵ وات) پشتیبانی می‌کند. دو درگاه USB Type-C آن دارای خروجی ۶۷ وات و درگاه USB Type-A آن دارای خروجی ۲۲.۵ وات است. هر سه پورت این سارژر به‌طور همزمان قابل استفاده هستند و جریان خروجی، بین آن‌ها تقسیم می‌شود.

شارژر ۶۷ واتی GaN شیائومی دارای ۸ لایه محافظتی می‌باشد که شامل محافظت از ولتاژ بیش از حد، محافظت از جریان ورودی بیش از حد، محافظت از جریان خروجی بیش از حد، امواج کوتاه، مخافظت از مدار کوتاه، محافظت از دمای بیش از حد، تداخل و مقاومت دربرابر امواج الکترومغناطیسی می‌شوند.

شارژ جدید دارای برچسب قیمت ۱۴۹ یوانی (۲۲ دلار) بوده و عرضه اولیه آن با قیمت ۱۲۹ یوان (۱۹ دلار) انجام خواهد شد.


منبع

نظر

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این مسئله موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه مطلب